Menu

Zdrowa cola?

Chyba każde dziecko uwielbia pepsi, cole czy inne napoje kolorowe....Przeczytałam ostatnio że weszła do Polski nowa, zdrowa Cola....coś w rodzaju Coli z dodatkiem soku owocowego... Nie wiem czy zdecydowałabym się dać ten nowy "wynalazek" mojemu dziceku bo jak wszystkie wiemy Cola to ogromna mieszanka konserwantów, cukru i różnych sztucznych substancji. Ale Cola owocowa....hmmm...wierzycie w to??

monjuk
 656  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

panidomu
W życiu nie uwierzę w to, że cola może być zdrowa. Wolę dawać dziecku kompot – przynajmniej wiem z czego.
paula80
Nie wiem czy wszytskie dzieci lubią colę. Ja synkowi nie daję pić coli. Wyjątek robię tylko wtedy jak synek ma problemy z brzuszkiem. Wtedy parę łyków wygazowanej coli potrafi zdziałać cuda.
panidomu
ja też nie podzielam zdania ze będzie zdrowa, jeszcze wiecej barwnikow i wzmacniaczy smaku.
marcelina
A mój Grześ nie lubi coli – zresztą nie lubi nic co jest gazowane zatem mam spokój i nie muszę się zastanawiac nad tym co jest zdrowe a co nie.
felicity
Nie wierzę i nie zaryzykowałabym ;)
kasia13_archiwum
Moje dziewczyny nie pija w ogole coli. Fatima wie, ze cola to nic dla dzieci. Tak jak zreszta wszystko, co zawiera kofeine.
Zdrowa cola... Zdrowa to taka, ktora pozytywnie wplywa na zdrowie. Nie wierze, zeby tak bylo. Ja bym powiedziala... nie tak szkodliwa. Tak czy inaczej rowniez nie uwazam, zeby bylo konieczne, aby dzieci cole pily.
Moje dziewczyny uwielbiaja np. Apfelschorle (sok jablkowy z babelkowa woda mineralna w proporcjach 40% do 60%). A na codzien to jednak woda.
Agula
Zdrowa Cola! coś takiego jest? nie sądzę
Estera
Może chodzi o taką cole?:

Syrop Owocowa Spiżarnia Cola 550 g

Syrop Cola to doskonała baza do przyrządzania lubianego przez dzieci napoju. Syrop nie zawiera kwasu fosforowego i kofeiny. Nie zawiera również konserwantów. Pasteryzowany.
cena: 4.72 - 5.69
Postać:
syrop
Opakowanie:
550 g
Dawkowanie/Sposób użycia:
Do sporządzania napojów: 1 cz. syropu, 9 cz. wody.
Producent:
Herbapol-Lublin
kasia13_archiwum
Niedlugo wejda pewno "zdrowe papierosy dla dzieci". Aby dzieci nie czuly sie gorsze od doroslych... Bez szkodlywych zwiazkow ale o smaku gumy do zucia... ;-)
hogata
Nie ma zdrowej coli. Cola to cola i do tego jest niezdrowa!
artanis
Mój Grześ w ogóle nie zna póki co tego napoju ani innych gazowanych... Wie, że mama czasem pije ale to jest dla dorosłych i nie można.
justa
Mój synek pije soki, wodę bez gazu i herbatkę - nie podaje mu do picia gazowanych napoji i nie sądzę by jakakolwiek odmiana coli była zdrowa- to tylko chwyt reklamowy według mnie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.