Menu

zdrowie

drogie mamusie, czy jeżeli miesiąc temu badania miałam ok to w ciągu ostatniech trzech tygodni mogłam nabawić się anemi. Wiem, że to raczej do lekarza, ale teraz nie mam jak, a od wczoraj ciągle robi mi się słabo. Schudłam 8 kilogramów i jescze przez najbliższy miesiąc nie wiele się zmieni w moim jadłospisie. Powoli mam dosyć. Co mogę zrobić by chociaż troszkę pomóc swojemu samopoczuciu.

mala21
 645  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie odrzywianie

Odpowiedzi

mala21
w ciąży nie jestem. Jestem za to po wysunięciu żuchwy i tak do końca prawidłowo się nie odżywiam. Mogę narazie tylko półpłynne papki i powolutku zaczynam miękkie żeczy.
wikaa020
Nie napisalas czy sie odchudzasz ale jesli tak to nie dostarczasz swojemu organizmowi wszystkich skladnikow odzywczych i stad przyczyna,bierz jakies witaminy.
renata29
może na razie łykaj witaminy,z czasem będziesz mogła więcej jeść i pewnie się poprawi
beatris23
Ja mam problemy z anemią co jakiś czas...zaczęlo się w ciązy.Przez to nie mogę krwi oddać chociaż bardzo bym chciała :( Hematolog doradził bym łykała Falvit i tak robię,jadła dużo zielonych warzyw,buraków i mięsa czerwonego,no i podrobów.Z tym już gorzej ale hemoglobina podniosła się po tym Falvicie.Nie jest jeszcze idealnie więc wybieram się po żelazo na receptę.
xkasiulax
Ja anemiii nie miałam wogóle!,brałam witaminy ale okazało się,że nie są [potrzebne jadłam dużo owoców i warzyw jak i gotowanych...... (glodna) zmęczenie w ciązy i tak mi dokuczało,choć wyniki miałam,świetne
mala21
Kasia ale ja w ciąży nie jestem i nie o to mi chodziło. Ale wszystkim serdecznie dziękuję. Wybiorę się w poniedziałek po jakieś witaminki.
Polecane są nutri drinki niby, ale mnie na nie niestety nie stać.
beatka7623
No to jest efekt diety Organizm musi się przestroić na małą ilość jedzenia Polecam dużo warzyw i owoców Magnes też się przyda No witaminki tez nie zaszkodzą :)
xkasiulax
....aaa oki,nie no raczej tak szybko by się,wyniki zmieniły?wątpie?....zrób badania na hormon tarczycy .....magnez jest na pewno dobry,jak i potas....pij dużo soków z pomidorów (kciuki)
mala21
dziękuję wszystkim bardzo, jutro lecę po jakieś witaminki. Soki piję bo w sumie to najprościej. Ale niewiele poza nimi
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.