Menu

zebranie w szkole.....

To pytanie z czystej ciekawości.

Zastanawiam się jak u Was w szkołach odbywają się zebrania,czy normalnie tak jak kiedyś przychodzicie do szkoły zasiadacie w ławeczkach nauczycielka powie co tam do powiedzenia itd...czy jest ciasto ,kawa,herbata jeden wielki stół jak na weselu (pout)

U Nas jest własnie 1 wielki stół i 2 mamy pieką ciasto,dziś na mnie padło(pout)(pout) ...i trwa debata.....strasznie mnie to denerwuje,w końcu przychodzę by doweidzieć sie co i jak,a nie na plotki.U Nas i tak nie jest źle bo nauczycielka kończy i kto chce wychodzi,a koleżanka ma tak ,że czy chce czy nie siedzieć musi nawet po 3 godziny by się integrować z rodzicami(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)


A jak to u Was się ma??

smerrfetka
 956  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Szkoła i Kształcenie szkoła

Odpowiedzi

stokrotka30
NA SZCZĘŚCIE u mnie jest normalnie,przychdzimy,siadamy w ławkach ,wychowawczyni mówi co ma do powiedzenia i wychodzimy...w życiu nie zgodziłabym się na pieczenie ciasta i ploteczki-bezsensu,no chyba ,że ktoś ma za dużo wolnego czasu........
margolcia85
u nas szybko i sprawnie, zarówno w przedszkolu jak i w szkole z tego co wiem od znajomych i rodziny pani mówi co potrzebuje i uciekamy do domku :)
renata29
No co Ty ? Tak teraz wyglądają zebrania? Jestem normalnie w szoku (wow)
justii34
(grins) Zupelnie zwyczajnie,zebranie to zebranie.W takim razie jak wygladaja swieta u was ?Popijacie winko?hiihiihi...szybko ich bym wyprostowala (grins) posiedzonka(smiech) dobre.
ausa
Ja mam dzis pierwsze zebranie rodzicow w przeczkolu bardzo ciekawa jestem jak to bedzie
daryjka87poznan
O kurka w szoku jestem (wow)(wow)(wow) Pierwszy raz słysze o takim zebraniu.
smerrfetka
Widać nasza szkoła jest po prostu WALNIĘTA!!!!!!!!!!!
MiJa
heh to może jak moje dzieciaki do szkoły póldą to takie zebrania w jakichś SPA się będą odbywac(grins)(grins)(grins) Już to sobie wyobrażam jak siedzimy w jakuzzi i dyskutujemy o ocenach i zachowaniu dzieci(smiech)(smiech)(smiech)
izka1978
Sama jestem nauczycielką ale też po raz pierwszy słyszę o takiej formie zebrania zresztą podejrzewam że nikt z rodziców by się nie zgodził na coś takiego a ponadto nikt by nie przyszedł nie czarujmy się każdy po pracy jest zmęczony i przy chodzenie tak naprawdę na plotki żadnego normalnego rodzica nie kręci.
mycha2706
U nas odbywa sie NORMALNIE,siedzimy w ławkach,nauczycielka konkretnie mówi co jest pięć;)zebranie trwa godzinę,bo już następna grupa rodziców z innych klas czeka na swoją kolejke,my mamy zazwyczaj zebrania o 16,klasy 4-6 o 17 wiec nie mozemy sie rozgadywać. Konkretnie,na temat i tyle...
Achcha
Mamy zebrania i konsultacje. Zebrania dla wszystkich- omawiamy kogólnoklasowe tematy. Niektórzy rodzice nie zgodzili się aby publicznie omawiać problemy z ich dziećmi, więc raz na dwa m-ce są konsultacje na które wchodzimy indywidualnie i omawiamy zachowanie i oceny. dla mnie to czekanie w kolejce jest bez sensu bo i tak mój syn sypie codziennie nazwiskami (kto, co zrobił i jaką ocenę dostał) (grins)(grins), więc jestem na bieżąco z problemami klasowymi.
Twoje zebrania to jednak fenomen! (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) Może po prostu się postaw i powiedz, że nie przyszłaś na konsumpcje tylko po ważne informacje.
aneczka
u nas sa spotkania indiwidualne z nauczyciele co 3 miesiace
korek221
u nas są co miesiąc konsultacje indywidualne a co co 2 miesiące zebrania ogólne: najpierw 'pogadanka" dla wszystkich na sali gimnastycznej a później każdy idzie do klasy swego dzieciaczka i tam nauczyciel rozdaje kartki z ocenami, mówi o najważniejszych sprawach , o zachowaniu ancymonków(grins) itp.
Wszystko trwa ok.godziny i nie ma żadnej wyżerki - pierwsze słyszę o czymś takim(krejzolka)
truska
w przedszkolu, w ktorym pracowalam mielismy zebrania rodzicow wieczorami z poczestunkiem, winkiem, towarzyskimi rozmowami. Kazdy rodzic otrzymywal od nauczycielki swojego dziecka mini ksiazke z osiagnieciami, pracami, zdjeciami i szczegolowym opisem rozwojowym. Rodzice mieli okazje porozmawiac z nauczycielem na temat swojego dziecka na osobnosci, nie odbywaly sie ogolne oceny i wypowiedzi na temat wszystkich dzieci na forum. Odbieralam to jako dobra forme zebran i takie wrazenie tez sprawaiali rodzice.
Magdzik
Jeszcze nie byłam na zebraniu, bo moja córka później dołączyła do grupy, ale uważam, że zebranie to powinno być krótkie spotkanie - konkretne i na temat, a nie jakieś biesiady dla rodziców(grins)
alinagj1o2
U nas normalnie Pani mówi co ma do powiedzenia i idziemy.Kto chce może porozmawiać też indywidualnie.Mi wydaje się że wywiadówki są za często raz na miesiąc.Mamy też dzienniczek internetowy więc wiadomo jakie oceny,obecności lub uwagi.Z panią też się można skontaktować .
Iwona1977
U nas jest normalnie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.