Menu

Zęby

Kochane, moja Monika się przeziębiła, miała przez trzy dni temperaturę i lekko zaczerwieniony gardziołek(placze) Ale dodatkowo idą górne zęby...wszystkie cztery na raz(krejzolka) i może stąd ta infekcja...(pout) ? Dodam, że dolne zęby przeszła całkiem dobrze i łagodnie, ale to co teraz się dzieje, to poprostu masakra(placze) Noce nieprzespane, w dzień też ledwo co śpi... Dziś dopiero przespała całe 1,5 godziny do południa, a ciekawe jak po południu(spi) A jeszcze na dodatek doszła biegunka...(placze)
Jak u Was to wyglądało? Czy przy wychodzeniu dolnych, a górnych zębów była jakaś różnica w zachowaniu Waszych dzieci? Piszcie mi tu wszystko, żebym wiedziała co mnie jeszcze czeka, bo ja już "kota" dostaję(krejzolka)(pout)

Magdzik
 780  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie zęby bezsenność marudzenie

Odpowiedzi

Agula80
Miałam to samo w kwietniu jak pojechałam do rodziny ;/ wrr czwórki wyłąziły i ona płakała i płakała w dzien i w nocy a wdzien to na wierze więc gardło zawiało, bylismy u pediatry to dała rutinacee w syropku dawać i przeciwbólowe oczywiście aha i tantum verde do piskania na gardzioło, nic więcej, ach a bo u nas biegunka lekka było to smecta jeszze w ruch pszła

cierpliwosci zycze(prezent)
Agula80
acha, górne zęby sa bardziej bolące bo podrażniają więceje nerów nawet uszko ;/ moja tez wiecej cierpiała jak górne szły, dolne prawie bezboleśnie :)
Agula80
to było w 13 miechu jak czwórki szły... a w 8 jak szły górne dwójki to tez maskara, bo się jeszcze 3dniówka przypałętała i lekko coś na nerki siadło i antybiotyk miała ;/ wrr ale to wszysto da sie przezyc, bidulek taki z dzieciaczka sie robi jak tak patrzyłąm to żałość za serce sciskało(krejzolka)(prezent)
Magdzik
Nam pedriatra zaleciła Ibum w syropie i Bactrim... Na razie obyło się bez antybiotyku:)
Agula80
Magdzik też dobre syropki :) antybiotyki to ostatecznosć, u nas musielismy wtedy na nerki bo inaczej u takie maluszka blizny sie robią uff obyło sie bez... a temp ma ? moja zawsze dostawłą 38 stopni ;/
emiliab
U nas problemem były dalsze ząbki. Wszystkie do kłów były bezproblemowe. Te za kłami powodowały lekką gorączkę, brak apetytu, bo jak tu jeść jak dziąsełka bolą. Jednak ja nie mogę narzekać na ząbkowanie, w porównaniu z tym co słyszałam to mamy luzik.
Agula80
choć najlepsze to czopki przeciwbólowe, po co obciażać wątrobe i żołądek, czasem wymiotują dzieci przy takim bólu te syropki(prezent)
Magdzik
Temperatury już nie ma, a na noc zawsze jej czopek dawałam(grins) Na szczęście gorączka minęła, mała wesoła, tylko ten ból i swędzenie dziąsełek...
sweetnessa27
Moja Blanka dolne zniosła super a góra to była masakra.Też szły jej 4 na raz....Była nie do zniesienia!(krejzolka)(krejzolka)
Magdzik
(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) To na szczęście nie jestem sama(kciuki)
Agula80
Magdzik, tu rzadko mama jest sama, zawsze któraś przechodzi , przechodziła, lub bedzie przechodzić przez to samo :) i dlatego ten portal mnie tak wciąga :D(prezent)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.