Menu

zerowka

Witajcie! Mam pytanko...moj syn ma rocznikowo 5lat jest teraz w przedszkolu i widzialam dzisiaj inf. w przedszkolu ze jest nabor do zerowki rocznika 2007 i 2008 moj syn jest z rocznika 2008 wiecie czy jest juz to obowiazkowe ja nie chce jeszcze dac do zerowki poniewaz ma jeszcze spore problemy z wymowa i ogolnie nie jestem za tym aby marnowac dziecku dziecinstwo. Co Wy o tym sadzicie? Czy to jest obowiazkowe?

klaudys
 489  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Szkoła i Kształcenie szkola dziecko zerowka

Odpowiedzi

Magdzik
Jeśli jest zerówka w przedszkolu możesz tam zostawić syna. Moja też skończy w tym roku 5 lat i zostaje w zerówce przedszkolnej.
syla
Teraz do zerówki idą 5-cio latki ale mogą iść do niej w przedszkolu
jagoda20
niestety ja mam chrześniaka i też teraz będzie miał 5 lat i u nas jest obowiązkowo :( psują tym dzieciom dzieciństwo
Mysiaa
jagoda20 nie tylko u Was...teraz niestety 5-cio latki obowiązkowo idą do zerówki.U mnie niestety oddział zerówki jest w szkole podstawowej :/
jagoda30
W POlsce jest obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego(zerówka) , od przyszłego roku szkolnego wszystkie 5cio latki mają iść razem z 6latkami,które nie poszły do pierwszej klasy w roku szkolnym 2012/2013.Z tym,że w niektórych miejscowościach w szkołach jest zerówka,a w innych w przedszkolu.I nie ma wyboru, zapisać czy nie zapisać, taki wybór mieliśmy jeszcze my,rodzice rocznika 2007, 2008 idzie obowiązkowo.
amalka
Myślę jak @Smerfiaczek (grins)
halina21
5 latki muszą iść obowiązkowo od nowego roku szkolnego 2013/2014 do zerówki albo w przedszkolu albo w szkole ale iść muszą moja córka też pójdzie ale do przedszkolnej zerówki
daryjka87poznan
U mnie tak jak u Magdzik.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.