Menu

zerowkowicze

witam wszystkie netmamy
mam pytanie jak przygotowac psychicznie siebie,dziecko do tego ze pójdzie do szkoły i będzie miało obowiązki większe(nauka).mój synek chodzi już do przedszkola,byliśmy na dniach otwartych w szkole i nawet się cieszył ze będzie chodził tam gdzie jego mama i tata.wiem ze w zerówce jest nauka przez zabawę,ale boje się ze nastawię siebie i jego na ciężką charówkę,i może się zrazić,a tego bym nie chciała.przecież jak dobrze pójdzie to naukę będzie kontynuował przez następne 18 lat,i chciałabym żeby z chęcią się uczył, chociaż na początku...może to ja za bardzo panikuję?bo jest to dla mnie naprawdę przeżycie,niedawno był mały a teraz już do szkoły idzie.proszę jak możecie to pomóżcie radą.
buziaki

aga1983
 570  5

Odpowiedzi

flame123
da sobie radę! ja tez miałam obawy co do córeczki, która w dodatku nie chodziła do przedszkola, a b. szybko się dostosowała i nauka idzie jej b. dobrze.

pozdrawiam

(kwiatek)
flame123
lepszy cichy niż taki który wszystkich leje! taka jest moja opinia @magdak84(cukierek)(cukierek)(cukierek)
alinagj1o2
Moich dwóch synów idzie w tym roku do zerówki. Jak na razie mnie to nie rusza,będą chodzili w przedszkolu.Nie rozmawiamy o tym, bo po co .Dla nich to kolejny rok w przedszkolu i podejdą do tego jak co roku.Wiem będzie więcej obowiązków ale nie nastawiam ich na to sami w to wejdą z całą grupą. (kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.