Menu

''Zgrzytanie zębami''

Cześć Mamuśki! Słuchajcie czy wasze dzieci zgrzytają zębami w czasie snu? bo moja starsz córka strasznie zgrzyta zębami w nocy jak śpi i strasznie mnie to denerwuje, bo śpię z mężem w innym pokoju i ona tak głośno zgrzyta że ja to słyszę i sama nie mogę spać. Czytałam o tym trochę w internecie, że albo dziecko ma owsiki,albo to jest natle nerwowym, ale jeszcze nie byłam z tym u lekarz bo podobno trzeba to zgłosić Pediatrze albo pójść z tym do Stomatologa, ale zrobię to już po nowym roku. Jeszcze jakby tego było mało to zaczęła obgryzać paznokcie, normalnie już niewiem co mam robić? Może wy macie na to jakąś radę , pomóżcie!!!!(smutna)(smutna)(smutna)(smutna)(smutna)(smutna)

MAJA15
 1055  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

Iwona1977
u mnie i syn i coraka zgrzytali zebami robilam posiew kalu i nie maja robakow @mamarosa kwasny sok rzeczywiscie pomaga
milka3006
wydaje mi sie ze owsiki w kazym razie moj syn jak zgrzytal poszlam i poprosilam o recepte na pyrantelum i po kilku dnich przestal agrzytac
Kasia011085
mi sie zgrzytamie kojarzy z nadmiernym stresem,lub przerzyciami w ciągu dnia!!pozdrawiam....
Achcha
sprawdź czy nie ma robaków a jeśli nie to spróbuj wyczaić co ją tak stresuje
korek221
mój synek straszliwie zgrzytał zębami i to w dzień i w nocy, nic nie pomagało ...nie miał robali - po prostu zgrzytał bo chyba Go to bawiło, a mnie doprowadzało do "białej gorączki"...dopiero nasza logopedka nam poradziła, żeby Grzesiowi masować "zawiaski" czyli te miejsca gdzie szczęki się łączą ze sobą- Pomogło(kciuki)(kciuki)(kciuki)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.