Menu

zgubiona obraczka :(

witam musze sie wyżalić, w pierwszy dzien świat odkryłam z mezem że on nie ma obraczki.kiedy ja sciagał kładł na szafke i poprostu znikneła :( jest mi jakos tak przykro z tego powodu szukamy jej i igdzie nie ma . przez to czuje sie jakas wypalona :(

szocia23
 840  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina małzeństwo

Odpowiedzi

Ewa0528
Też kiedyś myślałam że mąż zgubił ,ale się znalazła,może wpadła gdzieś pod meble
desdemonka
oj,tez byłoby mi smutno(pout)
babooshka
wiesz,kilka lat temu mojemu mężowi tez się zapodziała gdzieś w domu, szukaliśmy wszędzie ale nie znaleźliśmy jej niestety. No w i końcu na rocznicę ślubu kupiłam mu b. podobną:)Radzę zrobić podobnie i nie zamartwiać sie tak strasznie, @gochasta słusznie podsumowała(kciuki)(kwiatek)
monka21m
O miłości nie świadczy noszenie obrączki, więc postaraj się tym zbytnio nie przejmować. A nuż niedługo sama się znajdzie. A jeśli nie to przecież możecie np. na rocznicę sprawić sobie nowe.
jolla30
mój mąz też zgubił jakiś miesiąc temu, żal nam było ale co zrobic....kupimy nową dla niego albo zupełnie inne dla nas obojga. najwazniejsze co nosisz w sercu a nie to co na palcu...
Lwiczka
Mój też zgubił kilka lat temu, kupilam drugą i też zgubił. Zegarek nosi max 3 m-ce i też gdzieś gubi, więc przestałam się już przejmować takimi rzeczami;)
clyde22
Gochasta ma rację, najważniejsze jest co Was łączy... nie obrączka.
Ja też z "oszczędności" zdjąłem i zgubiłem... Mama jakimś cudem znalazła igłę w stogu siana. Nie zdejmuję teraz do żadnej roboty.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.