Menu

zielona herbata

czy podczas karmienia piersia mozna pic zielona herbate??

edyta1161
 1446  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie karmienie herbatka

Odpowiedzi

Mandarinios
no właśnie też jestem ciekawa bo bym bardzo chciała i czerwoną :) napewno jest jeden minus... Herbata zawiera teinę, która pobudza jak kofeina więc napewno to trafia do mleka....
darzenka
ja piłam i małej nic nie było zwłąszcza że ja kawy w ogóle nie pijam wiec została mi herbata. Lekarz powiedział mi że można pic ale nie za dużo bo co za duzo to nie zdrowo :)
dyska29
można pić mi lekarz tak powiedział
JUSTYLKA
ja piłam ,ale nie wiem jak to wygląda z medycznego punktu widzenia...mały był zdrowiutki i nic mu nie było
Mandarinios
Kurcze ja bym bardzo chciała pić czerwoną, tylko, że ja zawsze kilka dziennie wypijałam...
JUSTYLKA
ja pisałam o zielonej,czerwonej nie eksperymentowałam,bo po nie można miec sensacje biegunkowe/podobno/...ale pewnie nie wszyscy tak reagują,bo piszesz że piłas kilka...i nic nie było?
dyska29
http//kobieta.gazeta.pl/...85,2662466.html tu masz też napisane ze mozna
Mandarinios
no i właśnie :( czerwona odpada.. tak myślałam... ale jest super przy odchudzaniu... na mnie nie działała jakoś ekstra przeczyszczająco (mam na myśłi wieczne biegunki) ale fakt usprawnia trawienie no i wiadomo duzo pijesz więc szybciej wszystko przechodzi przez jelita :) no i słodyczy mi się jeść nie chciało jak ją piłam... To może chociaż taką jedną zieloną sobie będę piła... Zawsze coś... :)
basa
Piłam - i wszystko było ok. Trzeba uważać na szałwie, bo zmniejsza laktację.
sweetnessa27
Zielona herbata jest bardzo zdrowa, dużo zdrowsza od czarnej, doskonale oczyszcza organizm i poprawia samopoczucie. Nie sądzę, by pita w rozsądnych ilościach kilku filiżanek dziennie mogła w jakikolwiek sposób zaszkodzić dziecku.
sweetnessa27
Mama karmiąca piersią może pić każdy rodzaj herbaty. Trzeba tylko pamiętać, że większość herbat liściastych to używki zawierające kofeinę, warto więc pić słaby napar. Herbata czerwona dzieli się na dwa rodzaje - liściastą Pu-Ehr oraz Rooibos. Ta druga jest produkowana z liści czerwonego krzewu rosnącego w Afryce Południowej, nie zawiera w ogóle kofeiny ani garbników i można ją pić bez ograniczeń.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.