Menu

zielony ogorek - kiedy???

czesc dziewczyny,mam takie pytanie ,moj synek skonczyl juz 14 miesiecy czy moge do kanapki dac mu zielonego ogorka albo pomidora bez skory??? Pytam bo sa rozne opinie i juz glupieje;))

dzikakobieta
 1322  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie

Odpowiedzi

renata29
zimą bym nie dawała bo to sama chemia,poczekałabym na nasze,świeże,krajowe warzywa
MaLaCzarna
Ja bym teraz sama nie zjadła pomidora ani ogórka a co dopiero dziecku dać (nigdy)
madziullka
dzisiaj na kolacje... czy to lato czy zima wszystko jest na chemii... nawet te nasze krajowe...
renata29
@madziullka,owszem ale zimą jest tej chemii więcej,to nawet w smaku czuć bo taki ogórek wcale nie smakuje jak ogórek
pscolka1987
ja dawałam ale swoje własne ogórki ... dziewczyny mają racje chemia chemia, chemia ....bleee
rozowa82
latem moje warzywa nie maja chemii (grins) takze radze poczekac do lata(grins)
piasekpustyni
mamy Maluchy w podobnym wieku i mój Smyk pierwszy raz jadł pomidory bez skórki z puszki do obiadu jak miał gdzieś 13 miesięcy. teraz tych sklepowych Mu nie daję. a ogórki tylko kiszone w zupie ogórkowej.
amalka
Nie pamiętał ile mały miał gdy pierwszy raz kosztował tych owoców, ale uwielbia do tej pory. Ogórek pojawia się często w formie kiszonej. To bomba witaminowa więc myślę, że zupkę śmiało możesz zrobić. Pomidory bez skórki znajdziesz też w puszkach, sprawdź tylko kiedy były w puchę spakowane. Można na nich naszykować risotto, spaghetti, zupę lub sałatkę z jogurtem naturalnym.
Mój mały wcina te zimowe ogóry i pomidory bo większego wyjścia nie mam. Prócz papryki czerwonej, cebuli, czosnku, miodu i Nutelli nie toleruje nic innego na kanapkach (pout)
natuuusia19
wiki przed rokiem jadla zume pomidorowa ze swoich pomidorow 9swierzych i ze sloika) surowe ok roku wcinala normalnie jak jablka:):) ogorka zaczela jesc swojskiego z dzialki po roczku
Ewelajna
Od kilku plasterków raczej nic się nie stanie, chociaż zależy niektóre dzieci maja wysypke po pryskanych warzywach i owocach. Ale z kolei co nie jest teraz pryskane? Jak nie ma sie własnego ogórdka to raczej nie ma się wyjścia trzeba jeść to co jest w sklepach :/
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.