Menu

ZIMA

dziewczyny czy u Was tez jest zima w pełni?? u mnie jest tyle sniegu ze nie widac chodnika, drogi, no i oczywiscie jak zawsze nie odsnierzaja. mąż dzis nie mogl do pracy wyjechac samochodem. jak dobrze ze nie musze z domu wychodzic (grins)

monikakrol
 525  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport zima snieg

Odpowiedzi

ulenka091987
sypie śnieg, -9 na termometrze, drogi nie odśnieżone czyli zima w pełni (grins)(grins)
mala21
zima w pełni, jak tak dalej będzie to chyba w sobotę mąż zawiezie mnie z małym do mamusi, bo u nas w mieszkaniu zimno mi
Runka
wkoncu i do nas zawitała zima :) ale chodniki wlasnie pod blokiem odsniezaja, ale rano maz jechal stopem do pracy bo autobusy nie kursowaly..
ADAMSKA98
chyba jak wszędzie bo tu też biało
monilajsa
my też zasypani
Zana
jeju ...wielkie mi halo ...jest zima to i śnieg jest ...
karolincia
zasypani na amen mam wielką zaspe przed blokiem żaden samochód nie przejedzie tamtedy chodników tez nikt nie odśnieża(pout)
xkasiulax
nooo!!!!jakoś wyszło,że u nas też jest śnieg i zimno!!Łódź zasypana!!!!(rock)(rock) bardzo dziwne spodziewałam się pięknego słoneczka i gorrrących dni he.......!!!!!!!!!!!!!(wow)(wow)
JustiSam
Ja tez nie musze, ale czasem bym jednak wyszla;-)
Magdzik
Zima w pełni, sypie od wczoraj wieczór, ale wczoraj jak mąż wrócił z pracy wyszłam p zakupy i dziś też nie muszę wychodzić. Grzejemy się w domku (grins)
monique25
dzis mamy ta piękną zimę ... lekki mrozik; mocne sloneczko jest na prawde przyjemnie (kciuki)
daryjka87poznan
U mnie dzis spadło tyle sniegu ze mamy pod kolana. (placze)
lola86
U nas śniegu pod uda teraz jest - 12 ale o 5 rano jak mąż wstawał to było - 23 . A teraz jest super i słonecznie nie dawno wróciłyśmy z spaceru . Ale nam przyniósł mikołaj kombinezon z hasłem ''My się zimy nie boimy'' więc sanki i do przodu (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.