Menu

ZIMA

dziewczyny czy u Was tez jest zima w pełni?? u mnie jest tyle sniegu ze nie widac chodnika, drogi, no i oczywiscie jak zawsze nie odsnierzaja. mąż dzis nie mogl do pracy wyjechac samochodem. jak dobrze ze nie musze z domu wychodzic (grins)

monikakrol
 543  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport zima snieg

Odpowiedzi

ulenka091987
sypie śnieg, -9 na termometrze, drogi nie odśnieżone czyli zima w pełni (grins)(grins)
mala21
zima w pełni, jak tak dalej będzie to chyba w sobotę mąż zawiezie mnie z małym do mamusi, bo u nas w mieszkaniu zimno mi
ADAMSKA98
chyba jak wszędzie bo tu też biało
monilajsa
my też zasypani
Zana
jeju ...wielkie mi halo ...jest zima to i śnieg jest ...
karolincia
zasypani na amen mam wielką zaspe przed blokiem żaden samochód nie przejedzie tamtedy chodników tez nikt nie odśnieża(pout)
xkasiulax
nooo!!!!jakoś wyszło,że u nas też jest śnieg i zimno!!Łódź zasypana!!!!(rock)(rock) bardzo dziwne spodziewałam się pięknego słoneczka i gorrrących dni he.......!!!!!!!!!!!!!(wow)(wow)
JustiSam
Ja tez nie musze, ale czasem bym jednak wyszla;-)
Magdzik
Zima w pełni, sypie od wczoraj wieczór, ale wczoraj jak mąż wrócił z pracy wyszłam p zakupy i dziś też nie muszę wychodzić. Grzejemy się w domku (grins)
monique25
dzis mamy ta piękną zimę ... lekki mrozik; mocne sloneczko jest na prawde przyjemnie (kciuki)
daryjka87poznan
U mnie dzis spadło tyle sniegu ze mamy pod kolana. (placze)
lola86
U nas śniegu pod uda teraz jest - 12 ale o 5 rano jak mąż wstawał to było - 23 . A teraz jest super i słonecznie nie dawno wróciłyśmy z spaceru . Ale nam przyniósł mikołaj kombinezon z hasłem ''My się zimy nie boimy'' więc sanki i do przodu (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.