Menu

żłobek

witajcie,
mój 2 latek od prawie tygodnia nie chce chodzić do żłobka. Płaczę i nie chce się ze mną rozstać. Wcześniej nie miałam z nim takich problemów. Bardzo chętnie chodził, wręcz wbiegał tam z radością. Nie wiem co robić bo żal mi strasznie kiedy tak płaczę a wiem że nic w ostatnim czasie złego się tam nie wydarzyło. Czy miałyście podobne sytuacje?
pozdrawiam

Basia79
 501  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem żłobek

Odpowiedzi

Ada3610
Podpytaj czy panie ze żłobka krzyczą na niego, a może jakiś kolega go nie lubi. Moja koleżanka miała taką sytuację w przedszkolu, pani krzyczała na jej córeczkę i zmuszała do jedzenia.
emikacpi
Nasz synem po śmierci pradziadka z których był bardzo związany i z nami mieszkał zaczął zawsze z rana płakać i w przedszkolu też zawsze było ciężkie rozstanie , ale po 2 tygodniach ustąpił bunt . Powiedział pani w przedszkolu że boi się że ja umrę i po niego nie wrócę , choć moje serce razem z nim płakało to pani poradziła mi żeby przed salą zniżyła się do jego poziomu powiedziała mu że bardzo go kocham , i tak jak zawsze po podwieczorku przyjadę po niego , żebym dała mu buziaczka i obróciła się i czy płacze i czy nie szła , ona go brała taki jaki był i po chwili sama już go nie słyszałam , wiadomo jest to trudne ale musimy to przejść z naszymi dziećmi.
Albo tak jak mówią dziewczyny ktoś mógł coś złego powiedzieć , krzyknąć a to bardzo zniechęca dziecko , nasz też zawsze dwa , trzy dni płakał po chorobie kiedy ponad tydzień nie chodził do przedszkola .
SIŁY KOCHANA ŻYCZĘ I KONSEKWENCJI , NAJPIERW ZNAJDZ PROBLEM I A PÓŻNIEJ DZIAŁAJ (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.