Menu

żłobek/przedszkole

Kochane mamusie....jak wasze dzieci przyjęły pierwsze dni w żłobku/przedszkolu?Jak zniosły to,że są bez mamy czy taty?Był płacz czy nie?A może stopniowo przyzwyczajałyście dzieci np najpierw godzinka w przedszkolu czy żlobku potem coraz dłużej.....

beatris23
 585  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Szkoła i Kształcenie przedszkole dziecko żlobek

Odpowiedzi

mysza
my jak byliśmy małego zapisywac to nie mogłam go wyciągnąc bo tak się rwał do dzieci i zabawek ...ale jak to z nim będzie jak juz pójdzie i trzeba będzie iśc do tego przedszkola dzień w dzień to też nie wiem ...myślę o zajęciach adaptacyjnych ...
Misha
Nasza córeczka jeszcze nie chodzi do przedszkola, pójdzie dopiero za rok, ale - tak jak mysza - myślimy o zajęciach adaptacyjnych, żeby stopniowo przyzwyczajać ją do nowego miejsca.
kaisaa4
bardzo czesto dzieci predzej czy pozniej placza w przedszkolu i trzeba to przetrzymac. moja starsza najpierw nie plakala, potem zaczela przez kilka dni. mlodsza od razu poszla z nia do grupy i nie bylo problemu :)
zuzma
Po rozstaniu z mężulkiem - byłym, przyszedł czas na przedszkole. Mały miał 3lata. Podjechałam z małym do 1 - przepełnione, do 2-go okazało się że jest miejsce. Ja siedziałam u dyrektorki a mały przepadł - poszedł do dzieci. Na pytanie czy idzie ze mną odpowiedział nieeee. Został na cały dzień. Teraz chodzi na 5 godzin i niemalże jest płacz że musi iść. Inna sprawa jest ze wstawaniem.... Ale to inna bajka(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.