Menu

żłobek/przedszkole

Kochane mamusie....jak wasze dzieci przyjęły pierwsze dni w żłobku/przedszkolu?Jak zniosły to,że są bez mamy czy taty?Był płacz czy nie?A może stopniowo przyzwyczajałyście dzieci np najpierw godzinka w przedszkolu czy żlobku potem coraz dłużej.....

beatris23
 569  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Szkoła i Kształcenie przedszkole dziecko żlobek

Odpowiedzi

smerrfetka
moja jak to mówię to cyganskie dziecko,zanim poszła do przedszkola mówiłam jej że pjdzie do dzieci mamusia ją zostawi a potem przyjdzie,że w przedszkolu jest super ,są zabawy itd...nie było problemu poszła nawet się nie obejżała za mną(grins)(grins)(grins)
mysza
my jak byliśmy małego zapisywac to nie mogłam go wyciągnąc bo tak się rwał do dzieci i zabawek ...ale jak to z nim będzie jak juz pójdzie i trzeba będzie iśc do tego przedszkola dzień w dzień to też nie wiem ...myślę o zajęciach adaptacyjnych ...
Misha
Nasza córeczka jeszcze nie chodzi do przedszkola, pójdzie dopiero za rok, ale - tak jak mysza - myślimy o zajęciach adaptacyjnych, żeby stopniowo przyzwyczajać ją do nowego miejsca.
kaisaa4
bardzo czesto dzieci predzej czy pozniej placza w przedszkolu i trzeba to przetrzymac. moja starsza najpierw nie plakala, potem zaczela przez kilka dni. mlodsza od razu poszla z nia do grupy i nie bylo problemu :)
zuzma
Po rozstaniu z mężulkiem - byłym, przyszedł czas na przedszkole. Mały miał 3lata. Podjechałam z małym do 1 - przepełnione, do 2-go okazało się że jest miejsce. Ja siedziałam u dyrektorki a mały przepadł - poszedł do dzieci. Na pytanie czy idzie ze mną odpowiedział nieeee. Został na cały dzień. Teraz chodzi na 5 godzin i niemalże jest płacz że musi iść. Inna sprawa jest ze wstawaniem.... Ale to inna bajka(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.