Menu

Żłobki

Jakie macie zdanie na temat żłobków? Jeśli nie macie osobiście doświadczeń ze żłobkami to może zdarzyło wam się usłyszeć coś od znajomych. Generalnie wciąż panuje opinia, że dzieci mają niewystarczająca opiekę w żłobkach, że dnie spędzają zapłakane w kojcach, że za mało jest opiekunek. Czy to nie są czasem stereotypy? Czy słyszałyście może pochlebne opinie na temat żłobków i czy same oddałybyście dziecko do żłobka, gdyby była taka konieczność, czy zdecydowanie wybrałabyś opiekunkę? Zweryfikujmy wspólnie żłobkową rzeczywistość.

Ania
 1266  3

Odpowiedzi

mammma
ja sama zaliczyłam żłobek i jak widać żyję :) a tak poważnie, to chyba nie ma reguły. myślę że wiele się zmieniło przez te ostatnie 30lat ;) pamiętam jak pani w zerówce biła chłopców skakanką, teraz wyleciałaby z hukiem albo została "gwiazdą" mediów.
na moim osiedlu działa prywatny żłobek. co prawda przez okno widać tylko salę dla starszaczków i niczym nie różni się ona od przedszkola do którego chodzi moja córka.
a co do państwowych żłobków i przedszkoli, to nie mam zdania, moja córka się nie dostała... na pewno jest ich za mało. gdyby popyt przewyższał podaż nie mielibyśmy na co narzekać ;)
mammma
w mordę, odwrotnie :)))))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.