Menu

Zmarszczka :(

Kobietki moje kochane może wy mi poradzicie ???? Zrobiła mi się zmarszczka mimiczna między brwiami OOOgromna i bezczelnie się ze mnie śmieje (zla) Wiem że można ją zlikwidować ale nie wiem za ile i czy na długo starcza taki zabieg. Może któraś z was kochane wie ? może miała robione może ktoś z rodziny a może któraś jest kosmetyczką i mi pomoże .Bo już nawet zdjęć sobie nie robię bo wyglądam jakbym wiecznie była wkurzona. Pomocy ....(placze)(placze)(placze)

beatka7623
 882  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zdrowie zdrowie

Odpowiedzi

KlaudynaK
A na du... nie masz zmarszczki?
beatka7623
mami też pionową(awve)
KlaudynaK
to już masz dwie... do pary...
Są takie kremy jakieś do zmarszczek mimicznych, za chiny nie pamiętam nazwy bo nie używam tych wynalazków, ale jak zapytasz w kosmetycznym to powiedzą, chyba garniera reklamowali kiedyś, że od tych mamusiowych wygibasów nad bobasami...
beatka7623
No niektórym pupa kojarzy się z twarzą ale odpuszczam ten temat(grins) A co do zmarszczek to ich chyba nie pokocham(zlosc)(zlosc)
KlaudynaK
O przepraszam, @melissa - jak tak kulturalnie zapytałam, z kropkami... i dobrze zostało to odebrane... (grins)(grins)(grins)
beatka7623
A te reklamowane kosmetyki pomagają Tym co je sprzedają bo mnie na pewno nie .A tak w ogóle To Klaudynko może Ty nie masz jeszcze tego problemu to nie wiesz jak to jest (smutna)
KlaudynaK
Czy ja nie mam zmarszczek? Już mam (grins)(grins) i do tego teraz jakieś cholerne krostki na twarzy, na tyłku pewnie też są... Ale mi to nie przeszkadza. Jak się komuś nie podobam to niech nie patrzy...
babooshka
najlepszy jest czysty kolagen lub jakiś krem z ceramidami (np vichy, chociaz one moga uczulać bo zawierają m. inn. alkohol)...
beatka7623
Na buzi też dostałam trądziku właśnie byłam w aptece i kupiłam sobie lek Bo zmarszczka i krosty to już za wiele jak na mój gust (grins)(grins)(grins) A twarz mam jedną (grins)(grins)(grins)
beatka7623
A w ogóle to będę wdzięczna za pomoc (grins)(grins)(grins)(grins)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
babooshka
aha, polecają Ysteal Creme,Iwostin Elixine i Dermiki "Extremale":)
beatka7623
Dzięki kochaniutkie (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) a poza tym nie tylko ja się z tym borykam faceci też mają problemy (grins) Dzięki @Dorotko za odpowiedź i pocieszenie (kwiatek)(kwiatek) bo wyszłam na jakiegoś narcyza Jeżeli do kobiety można użyć tego zwrotu(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
korek221
BEATKO MOŻEMY SOBIE RĄCZKI PODAĆ(pout) MAM TEN SAM PROBLEM JEDNA JEDYNA ZMARSZCZKA ALE PRZEZ PÓŁ CZOŁA I LICHO MNIE BIERZE JAK JĄ WIDZĘ(pout)(pout)
beatka7623
Ja bym już chyba wolała kurze łapki bo te to przynajmniej są małe A ta postarza mnie o 10 lat i do tego już pisałam że wyglądam jak bym była wiecznie wkurzona A ja jestem milusiego usposobienia (aniol)(aniol) I uwielbiam się śmiać (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Achcha
Nie wychodzisz na narcyza - po to są kosmetyki, żeby ich używać - polecam AA Prestige serię na zmarszczki mimiczne, Dermikę Extremale i DC Botox ale zaznaczam, że to kremy po 30-35 roku życia! A jak chcesz zaszaleć to się ostrzyknij Botoxem - i podejmując temat - tylko nie na dupie - ta zmarszczka nie zejdzie (smiech)(smiech)(smiech)
beatka7623
Dzięki kochane i niestety mieszczę się w tym przedziale 30.....(smutna)(pout)(pout)
babooshka
aaa, pamietaj o efekcie ubocznym przy stosowaniu takich kremów, pojawia się (stan przejsciowy)np. łuszczenie twarzy...
beatka7623
To mnie nie wzrusza @babooshka najwyżej będę wyglądać jak piskorz (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins) Ale później ......(grins)
babooshka
czego Ci życzę(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.