Menu

Zmartwienie:(

Kochane, jeszcze jedno pytanko. Dziś rano Monika uderzyła buźką o brzeg łóżeczka i musiała solidnie się uderzyć, bo bardzo płakała. A teraz zauważyłam, że w miejscu prawej jedyneczki na górze (dodam, że wychodzi właśnie) dziąsełko jest...sine(placze) Tak jakby od tego uderzenia krwią podeszło:((( Bo wydaje mi się, że to to skute tego porannego zdarzenia właśnie. Wystraszyłam się i nie wiem, co teraz robić? Czy od razu iść do lekarza, czy za bardzo panikuję i to samo przejdzie??? Czekam na rady...(kwiatek)

Magdzik
 1232  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie zęby dziąsła dziecko

Odpowiedzi

Mysiaa
Hmmm może spróbuj jej jeszcze przyłożyć do buźki jakiś okład...a jak będzie jeszcze gorzej to lepiej idź do lekarza(kwiatek)(kwiatek)
Magdzik
Dzięki kochaniutkie(kwiatek)
Magdzik
@geodonna nie strasz mnie(placze) Poczekam i poobserwuję tego ząbka
pscolka1987
lepiej idz po rade:)))(kwiatek) dla swojej pewnosci...
ADAMSKA98
idz do lekarza jak ma cierpiec morze nic poważnego ale bedziesz spokojniejsza
Kordelia
Ja bym zrobiła zimne okłady, poobserwowała, czy nic gorszego nie będzie się działo i ewentualnie dopiero wtedy poszła do lekarza(grins) mój mały często się przewraca i nie raz nabije sobie jakiegoś guza, ale mu szybko przechodzi(grins)
Mysiaa
mój synek wczoraj też uderzył policzkiem w brzeg stołu.Mam nadzieję,że nic mu nie będzie.Od razu zrobiłam okład i na razie śladu nie ma
Achcha
Możesz zrobić zdjęcie u dentysty by sprawdzić czy ząb cały. Syn spadł z drabinki, wybił mleczną jedynkę, poradził dziąsła i stały ząb wyrósł mu dużo później bo się cofnął od tego uderzenia ale jest cały i zdrowy. Twojej Monice też chyba nic nie będzie !(prezent)
Magdzik
Dzięki kochane(kwiatek) Zobaczę, jak jutro będzie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.