Menu

Zmęczenie dziecka

Jak wasze dzieci okazują zmęczenie? Są też tak strasznie marudne, że wszystko jest źle nic nie pasuje i w ogóle nie wiadomo o co chodzi?! Bo mi przy mojej Amelce to czasami ręce dosłownie opadają :( najgorzej jest wieczorem.

moniaikuba
 1174  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat zmęczenie maruda marudzenie

Odpowiedzi

Tesa
Z moją Agnieszką tak jest że jak jest przemęczona to trudno z nią wytrzymać uspakaja się dopiero jak zaśnie
Maria25
Po całym dniu dziecko ma prawo być zmęczone, a gdy nie może zasnąć to staje się bardzo marudne, wiem coś o tym. Ja gdy miałam takie noce z Martynką, puszczałam cichutko muzykę i siedziałam przy niej aż się uspokoiła. Muzyka wycisza dziecko, także może warto spróbować?
Misia80
Mikołaj jak jest zmęczony i chce spać to marudzi,przeciera oczka i łapie się za uszko....wiem już wtedy o co chodzi
Gabrielle
Moja Zuza jak jest zmeczona to też nic jej się już nie podoba nawet na rączkach już źle, przeciera oczka, i tak w sumie słodko specyficznie wtedy gaworzy:)
kasia13_archiwum
Moja Fatima... nie wiem, kiedy sie meczy. Gdyby nie konkretne pory spania, to moglaby szalec na okraglo. Ona w ogole zrezygnowala ze spania w dzien majac 14 m-cy... a spanie w przedszkolu bylo dla niej tortura...

Yasmina natomiast jak jest zmeczona to przychodzi do mnie na kolana i sie tuli... Pytam sie jej... chcesz spac? A ona mowi... tak, chce spac... i biegnie do lazienki myc zabki... taki codzienny rytual...
i potem od razu do lozeczka... przedtem oczywiscie wszystkie Hello Kitty pozbierac i ze soba zabrac, poukladac przy poduszce... i dobranoc... 5 minut pozniej spi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.