Menu

Zmiana mleka

mam pytanie, czy któraś z Was podawał dziecku Humanę SL lub inne mleko alergiczne? Kiedy zmieniałyście mleko i w jaki sposób? Na jakie mleko przechodziłyście? Nam lekarz zalecił Enfamil Ar 1, bo Wojtuś ulewa i raczej to było problemem( refluks niemowlęcy) , a nie skaza białkowa. Czy można mieszać 2 mleka w jednej butelce? Dziękuję za odpowiedzi:)))

olena
 1134  7

Odpowiedzi

aga76ta
zmiane mleka uzgodnilabym z pediatra
olena
Dziękuję gochasta za odp. Oczywiście, ze zmianę uzgadniam z pediatrą, tyle, że on czasem sam nie wie, co poradzić i szybko godzi się na moje propozycje:)
justa112
ja podaje malemu nan ha. smakuje i je z apetytem.
MamaMateuszka
Mojemu dziecku tez sie ulewało po ar, kupiłam bebiko dobry apetyt ha i jak reką odjął... nie uzgadniałam z lekarzem, sama zdecydowałam.
ODYNIECKA
Mój synek dostaje Isomil 2. Próbowałam za namową alergologa zmienic mleko na normalne dla dzieci ale mały dostał gorączki i wymiotował i pediatra zalecił poczekanie.
Basia1980
Raczej nie powinno się mieszać mleka. Ja nie małam problemu z alergia ale za to ze wzdęciami, dlatego podaje mleko Bebilon Comfort. Wiem że Bebilon ma tez mleko na ulewanie, hipoalegiczne, wieć może to. Jednak skonsultuj to z pediatrą:)
olena
Bardzo dziękuję za wszystkie wypowiedzi, tak czytam i czytam i sama nie wiem... To pewnie dlatego, że mam od wczoraj mega-doła, bo Wojtuś znowu beka i ulewa na okrągło:(((( Było kilka dni lepiej, wprowadziłam kaszki, a teraz znowu pogorszenie. Od dziś próbujemy nowe mleko, a tego też się boję.. Od urodzenia mały beka i dławi się przez całe dnie i często też noce( dziś wstatwałam ok 6 razy). W dzień po butli potrafi beknąć nawet 30 razy:( wciąż go noszę,a to już ponad 8 kg. Bolą mnie stawy, plecy, w domu mam mexyk, bo nic nie daję rady zrobić. Mały w dzień śpi po 30 min, akurat tyle, zeby wypić kawę.. Ehhh... ale pogadałam.. mam zwyczajną depresję..:( Pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.