Menu

Zmiana mleka

Witam Was mamusie:)Tydzień temu zmieniłam małemu po konsultacji z lekarzem mleko z Nutramigenu na Nan H.A. a potem na zwykły Nan 2.Dzisiaj od rana mały robi luźne kupki,nie są zielone jak po Nutramigenie ale dużo bardziej luźne niż wcześniej.Stąd moje pytanie,czy bardziej prawdopodobne,że to po zmianie mleczka czy też ząbkowanie,bo akurat walczymy z górnymi jedynkami?Dodam że mały jest od kilku dni przeziębiony,nie wiem czy to ma znaczenie.Napiszcie o swoich doświadczeniach ze zmianą mleka i Wasze opinie o moim "przypadku".

Poziomeczka
 532  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie mleko biegunka

Odpowiedzi

tlolek
moje dzieciaki po zmianie mleka nie mialy żadnych problemów żołądkowych ale Syn zawsze jak ząbkował to zaczynał od luźnych kupek a później były biegunki
i oboje jak są podziębieni, szczególnie jak jest przy tym katar zawsze mają luźną kupke
Poziomeczka
No cóż,Kacper rzeczywiście ma katar i to dość porządny i do tego te zęby...może faktycznie panikuję.
myszka838383
mojemu synkowi nigdy nie zmieniałam mleka...ale luźne kupki przy ząbkowaniu to była norma.
margolcia85
jak zmieniałam mleko Mikołajowi to najczęsciej iał zaparacia, albo mega luźne kupki... Ale wiesz to nie jest regółą bo Gabrysi zmiana mleka nie zaszkodziła w żaden spoób, poprostu dostaje inne mleko i już....
Poziomeczka
A powiedz,co robiłaś jak Mikołaj dostawał mega luźnej kupki po zmianie mleczka?Wracałaś do poprzedniego czy czekałaś az organizm się przyzwyczai?
piasekpustyni
u nas nic takiego się raczej nie działo. ja bym zapytała pediatry czy wrócić do poprzedniego mleka czy zostać przy tym. powodzenia!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.