Menu

Zmiana o 180 !!!

hej drogie mamy !! mam takie pytanko. Otóż ostatnio moj młody był chory i do tego jeszcze doszla zmiana czasu. No i teraz wszystko mu sie po przestawialo. Od rana wypije mi butle 120 ( dodam do tego ze ma on pół roku i jak poł mi 150 to teraz chce tylko 120 i czesto zostawia troche mleka), o 14 obiadek i potem zabawa,zabawa, zabawa.. no potem kolejna butla o 18 no i zaczyna sie noc.... a moje dziecko wtedy przypomina sobie ze fajnie jest pić mleko !!! W nocy pije jak szalony!! Czy Wasze maluchy tez tak miały ?? Bardzo proszę doradzcie mi co z tym zrobić!!

aklicenka
 608  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem mleko

Odpowiedzi

Mandarinios
No czasem jak są takie nieprzewidziane sytuacje jak choroba czy zmiana czasu to się dzieciaczki rozregulowują... mój Kubus też tak miał.... Ja się mimo wszystko trzymałam stałego rytmu dnia i po kilku dniach wszystko wracało do normy :)
Misha
U nas też sporo się poprzestawiało po chorobie Zuzi. Wcześniej miała regularne drzemki, tj. o 10 i 14.30 i zasypiała bez problemu, a teraz.... Próbujemy przywrócić jej dawny rytm dnia, ale jest ciężko, bo skończyła roczek i buntuje się, że hej;). Tak to już jest z tymi naszymi kochanymi dzieciaczkami.
asiula024
nic się nie martw mialam tak samo ... daj mu troszke czasu wszystko wróci do normy :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.