Menu

zmiana wozka

mamusie kochane mam pytanie w jakim wieku byly wasze maluchy gdy zmienilyscie wozek z glebokiego na spacerowy?bo moj maluszek ma juz skonczone 7m-ce i niewiem kiedy jest odpowiedni moment, doradzcie prosze, buziaki

mamaKACPERKA
 678  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie spacer dziecko dziecko wozek

Odpowiedzi

mamaKACPERKA
sorki ma skonczone 6m-cy a dokladnie jutro skonczy 6m-cy
chwiejna
ja zmieniłam jak mały miał skonczone 6 miesiecy, bo gondola zrobiła się za krótka :)
mammma
sama musisz to wiedzieć. dużo zależy od konstrukcji wózka, amortyzacji kół, powierzchni spania, płynności rozkładania oparcia do leżenia, itd... dla mnie np. istotna była waga wózka i szybko zmieniłyśmy wielofunkcujny na spacerowy, bo ten drugi był znacznie lżejszy. córa miała wtedy niecałe 6 m-cy.
asiula024
ja zmienilam jak maly miał 5 mies.
emiliab
My nasz wózek przerobiliśmy na spacerowy, jak synek pewnie sam siedział, i jak Go przypieliśmy pasami to się z niego nie wyślizgiwał. Bo po gondoli mieliśmy jeszcze opcję z nosidełkiem wczepianym.
nikordia
ja zmieniłam pod koniec 5 miesiaca.
dziecko musi juz ładnie siedziec bo jak nie siedzi to sie gibie na boki.a jezdzic cały czas z opuszczonym oparciem to bezsensu zmieniac no chyba ze głeboki jest za krótki
wiolqa
Mój skończył dwa dni temu 4 m-ce i niestety muszę już zmienic na spacerówkę, bo nie mieści się w gondoli. Ma 72 m i waży 10 kg :)
megil
Mój miał 5 mc
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.