Menu

Zmiana wózka

Dziwczyny powiedzcie mi kiedy jest odpowiedni czas żeby przenieść maluszka z gondoli do wózka spacerowego? Czy dziecko musi się już samo podnosić do siadania, czy wystarczy żeby potrafiło usiedzieć posadzone?

Basia88r
 915  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem wózek

Odpowiedzi

Circle
jeden jeżdził do roku w gondoli, ale tak jakoś około pół roku, jak troszkę już siedział, to mu ją podnosiłam, najpierw ten najniższy poziom i tak do pełnego siedzenia, a młodszego w ogóle przesadziłąm do spacerówki jak miał 8-9 mcy, bo jechałąm nad morze i nie chciało mi sie targać ciężkiego wózka...
ewelinalegnica
ja zmieniłam pod koniec 5 jak jeszcze sam nie siedział. po prostu w gondoli sie nie miescił.
Circle
ewelinalegnica - oj , to spory synus:)(grins)
Kamkamka
Mój jeszcze nie umiał sam stabilnie siedzieć (kiwał się trochę na boki) jak musiałam zmienić wózek. Dominick nie mieścił się w gondoli (nogi mu wystawały) a do tego to on na czworakach siedział mi w tej gondoli bo chciał wszystko widzieć. Bałam się że mi kiedyś wypadnie.
Basia88r
Bartek się jeszcze mieści do gondoli ale mogę Go przykryć jedynie takim cienkim małym kocykie, bo inny już się nie zmieści... Tylko zastanawiam się czy jak go przełoże do spacerówki to czy mu nie będzie jeszcze zimniej...
ewelinalegnica
hehe no zgadza sie;-))urodził sie miesiąc wczesniej i wazył prawie 3 kg;-))))
babooshka
moja córcia jest z lipca,w marcu "przeszliśmy" na spacerówke:)
Achcha
mój jest z maja i od końca października jeździ w spacerówce bo się nie miescł w gondoli ale nie ma z tym problemu bo się rozkłada na płasko.
MamaMateuszka
Przesiedliśmy się na spacerówkę w 6mcu, mamy rozkładaną zupełnie na płasko jak się uśpi i podnóżek podnoszony też na prosto całkiem żeby mu się nóżki nie dyndały;-)
agis
Ja zmienilam wozek na spacerowy jak maly mial 4 miesiace kupilam wozek ktory rozklada sie az do pozycji lezacej
tlolek
mój miał 6m-cy jeszcze idealnie sam nie siedział ale oparcie baaardzo sie rozkładało
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.