Menu

ZMYWARKA

Zastanawiam sie nad kupnem zmywarki i chciałam was spytać jaka firma jest waszym zdaniem najlepsza .I co sądzicie o zmywarkach ...

aisyrk3017
 699  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy zmywarka

Odpowiedzi

beatrice86
zazdroszcze... ja niestety muszę sama zmywać, gdyż nie mam miejsca na zmywarkę... niestety. Ale Elektrolux mają teściowie i sobie chwalą.
niunia2776
ja mam zmywarkę Amici i też nie narzekam....a zmywarka to dobra rzecz:)
sweetnessa27
BOSH
judyt89
ja posiadam i nigdy nie narzekałam mam już ją 2 lat SIEMENS (grins)
antenkarad
BOSH
jak masz miejsce to lepiej kup 60 cm a nie 45
Lwiczka
BOSH. Ja mam 45 cm pod zabudowę i jakos nie brakuje mi naczyc do zapelnienia. Wkladam wszystko począwszy od sztućcy poprzez talerze, szkło a koncząc na garnkach i patelniach. Nie wyobrażam sobie bez niej funkcjonowania kuchni;) A ilość właczęn to zależy- czasen raz na 3 dni a czasem 2 razy dziennie. Jak raz kupisz to potem jak pralka automatyczna w domu-standard;)
sheryl
Ja mam Siemens. Z tego co się orientuję to na zmywarki najbardziej się poleca Boshe i Siemensy (zresztą i tak jedna fabryka).
Zmywarka jak i pralka super sprawa (kciuki) No i zdecydowana oszczędność wody i czasu )
I polecam 60 jeśli masz miejsce. Ja mam niestety 45 i czuję, że to za mało na naszą małą rodzinkę, ale cóż nie było miejsca w naszym małym mieszkanku ;)
korek221
mam Bosh i też bez niej żyć nie mogę(grins) nawet Grześ już nauczył się wkładać gary po posiłku tylko muszę go pilnować przy włączaniu bo mi kiedyś włożył 1 talerzyk i łyżeczkę i ...włączył bez kostki...(krejzolka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.