Menu

Zmywarka

Cześć kochane, takie pytanko mnie dzisiaj naszło jak oglądałam reklamę zmywarki, że mycie w zmywarce zużywa się 7 litrów wody w ręcznie 94 litry. Co Wy myslicie o zmywarkach, a może macie jest to dobre rozwiązanie i faktycznie taniej wychodzi??

Jucha
 833  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Dom i Ogród zmywanie zmywarka

Odpowiedzi

mamaKACPERKA
sama mnie to zastanawia jak mozna w 7litrach umyc cala zmywarke naczyn?????
Jucha
Bo to chyba trzeba przez cały dzień zbierać brudne talerze i wkładać do zmywarki i dopiero pod koniec dnia włączyć zmywanie. Ale czy zmywarka domyje te brudne naczynia z całego dnia??
MamaTosi
Moja zmywarka domywa naczynia nawet z 2 dni :) a stara już jest wygoda straszna i wydaje mi sie że oszczędność jest pod warunkiem że korzystasz tylko ze zmywarki, czyli że nie myjesz np. łyżeczek po potrzebna to raz dwa opłuczesz.
Nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki
Agnieshka76
Nie wiem szczerze mówiąc i tak się zastanawiam czy wliczyli też wodę jaką trzeba zużyć na wypłukanie naczyń po jedzeniu???
Magdzik
Nie mam zmywarki i jak dla mnie to zbędne urządzenie. A czy taniej to wychodzi? Jakoś nie chce mi się wierzyć...(awve)
antenkarad
też polecam
Punia
ja tam też polecam i co do oszczędności wody to fakt- zmywarka zużywa mniej wody niż człowiek zmywając naczynia ręcznie. nie napisali tylko jeszcze ze jeden cykl zmywarki to średnio 1kw energii, nabłyszczacz, sól do wody no i proszek lub tabsy myjące :D:D wiec tak naprawde z ta oszczędnością to różnie wygląda ale dla mnie jak znalazł przynajmniej gary mam z głowy.
rozowa82
nie wiem skad te 94 litry wody ale ja tyle nie zuzywam (smiech)
koza54
wychodzi taniej, miałam kiedyś zmywarkę na wynajmowanym :) wygoda i oszczędność :)
sheryl
Oczywiście, że jest to duża oszczędność wody.
A do tych co pytają o te 7 litrów... Jest to możliwe, bo zmywarka używa tej samej wody do mycia co i płukania. A nie jest ona (ta woda do płukania) brudna, bo jest filtrowana w zmywarce. Zmywarki są coraz bardziej zaawansowane technologicznie.
Oczywiście ja nie dam sobie głowy uciąć za 7 litrów- może to być tylko reklama, ale nawet jeśli będzie 10 czy 15 to i tak jest to mniej niż 94.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.