Menu

Znalezione...

Z ciekawości, jaka była najśmieszniejsza rzecz, którą znalazłyście/znaleźliście? Ja kiedyś będąc na zakupach znalazłam na chodniku szpachelkę(grins)

jagoda30
 952  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród znalezione

Odpowiedzi

clyde22
Ja znalazłem... nagą kobitkę. Psoty z roboty wydrukowały i przyczepiły mi ją na tablicy rejestracyjnej w wozie... Znalazłem kobitkę dopiero po dojechaniu do domu... ;)(awve)
daryjka87poznan
Clyde ale tam u Ciebie w pracy zarty sie trzymają? (grins)(grins) Ja chyba nic smiesznego nigdy nie znalazłam.... mysle i mysle (zla)
clyde22
Daryjko, przybyło trochę młodzieży i jest weselej... ;)
mamapati
kłudke z kluczykiem :D to chyba po to bym sie uciszyła :P
amalka
Znalazłam nowe- jeszcze w pudełku i reklamówce- czółenka. Innym razem pod Lidlem wsadziliśmy z P monetę do wózka, wysunęliśmy g a w nim... czyjeś zakupy (jakoś 40- 50zł w towarze). Znalazłam też kombinerki, czujnik napięcia a Krzysio zegarek (grins)
emikacpi
amalka masz szczęście :):)
lola86
AAAAA dziewczyny ja nie idąc daleko zawsze coś znajdę .Mieszkam na bocznej uliczce .Po drugiej stronie płotu lasek i pola i często znajduje tam . zużyte baloniki jak to mówi moja mała , i części bielizny osobistej , a wczoraj na płocie była skarpetka i rękawiczka .Normalnie można by się ubrać w całości . Ale tak to mam szczęście do komórek i portfeli (zawsze oddaje zgubę właścicielowi )
lola86
@amelka ja juz też tak wsunełam zakupy w wózku . weszłam do auta i pojechałam dalej .Dopiero jak maż spytał nie chcesz mi pokazać tej piżamki . To dotarło do mnie że jest pod realem 25 km od domu . Pojechałam tam po 3 godzinach i zastałam obok wózków karteczkę zakupy proszę odebrać u ochrony .Ale mi było wstyd Ale brakowało 2 batoników .To chyba było za znaleźne dla tej pani (smiech)(smiech)(smiech)
Majaaaaaa0000
Ja znalazłam kiedyś spodnie chłopięce Z h&M , które podarowałam koleżanki Synkowi:) Leżały na chodniku , I teraz nosi je mój chrześniak hehe z pokolenia na pokolenie :D (klaszcze)(klaszcze)
MiJa
Ja znalazłam kiedyś bandamkę z AC/DC i sprzedałam ją na allegro za 25 zł:P:P:P
MiJa
aaa i ostatnio jak szłam po dzieci do przedszkola to znalazłam zdjęcia jakiegoś dziecka z tego przedszkola do którego szłam:P...musiały wypaść jakiejś matce (bądź ojcu:P) z albumu:)...i kiedyś tam znalazłam w kiblu w mc donald-sie plecak szkolny z książkami ,zeszytami itp....jakieś roztargnione dziecię zostawiło:P
monikas342
(smiech)(smiech)(smiech) JA TO ZE 2 LATA TEMU IDAC WIECZOREM ZOBACZYLAM PORTFEL Z WYSTAJACA 50 ZLOTOWKA SIEGNELAM PO NIEGO A ON MI ODSKOCZYL(smiech) 2 PROBA I TO SAMO AZ USLYSZALAM TAKIE CHICHOTY ZE MYSLALAM ZE SIE ZE WSTYDU SPALE A TO MLODZIEZ SOBIE JAJA ROBILY(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(krejzolka) JESZCZE PARE LAT TEMU ZNALAZLAM KOSTKE BYL GUZICZEK GDY NACISLAM WYSKOCZYLA JAKAS BABA JAGA(smiech)(smiech)(smiech) HAHA TAK SIE SMIALAM ZE SIE O MALO NIE POSIKALAM(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
piasekpustyni
torebkę i reklamówkę z wyprawką szkolną - jakieś kredki, farby, zeszyty, książki... na chodniku koło naszego zaparkowanego auta, w torebce był telefon więc znaleźlisśmy numer i zadzwoniliśmy do "mamy" - jakaś nastolatka zostawiła koło samochodu wracając z mamą z zakupów. wartość zakupów z tego co mówiła mama tej dziewczyny to ok 350 zł.
MamaMaya
nowy dziurkacz w pudełku na schodach w sklepie (smiech) a mój tato znalazł kiedyś 13go, w dodatku w piątek, 100zł pod pocztą (kciuki) innym razem koło hurtowni gdzie się zaopatrzali moi rodzicie znalazł motorole - ale całą nową w pudełku z instrukcją i ładowarką (krejzolka) tak poza tym ja nie mam szczęścia do jakis tam znalezisk (smutna)
clyde22
U nas też chłopaki robili numer z "uciekającym" portfelem... ;)

Jak kiedyś w podstawówce zostawiłem ma przystanku plecak. Na następnym dotarło to do mnie. Jak wróciłem plecak jeszcze stał i czekał. Cudne znalezisko.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.