Menu

Znane osoby ktorych nie lubie

Własnie w tv lecial jakis teledysk Justyny Steczkowskiej, musiałam przełączyc na inny program bo nie mogłam na nia patrzec a tym bardziej słuchac... I odnosnie tego mam pytanie... Czy tez macie takie osoby ktorych nie znosicie (chodzi mi o osobistosci popularne)

daryjka87poznan
 864  24

Znajdź pytania na ten sam temat:

piosenkarz aktorstwo popularność

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Nie lubie takze Natali Lesz a nie znosze Anny Muchy i Jarosława Jakimowicza.
mamapati
Agata młynarska
Anemona
DODA(barf)
MiJa
Nie przepadam za Tyńcem,Dańcem,Kryszakiem...dlaczego? Nie wiem(grins) Tak poprostu(grins) No i są jeszcze 2 osoby ,których twórczość lubię ale wolę słuchać niż oglądać(grins) To Cugowski i Maleńczuk. No i żeby nie było ,że uwzięłam się na facetów to dodam jeszcze Jolę Rutowicz(smiech)
daryjka87poznan
Ooo Młynarskiej tez nie trawie.
karolcia514
jstyna steczkowska ,kasia kowalska i paru innych bleeeee zygac mi sie chce (barf)(barf)(barf)(barf)(barf)(barf)(barf)(barf)(barf)
Iwona1977
pan prezes JK (grins)(barf)
Magdzik
Oj i ja nie trawię Steczkowskiej. Frykowskiej-Frytki, czy jak jej tam i tych satyryków-aktorów, Kryszaka, Tyńca, i Piaseckiego... jak ich słucham, to nóż w kieszeni się otwiera. Ach....no i nie wspomnę o obecnej głowie naszego państwa(smiech)(smiech)
adaPG
a ja nie lubie Tomasza Kammela,nie wiem czemu ale wydaje mi sie sztuczny.i drazni mnie strasznie Joanna Horodyńska do spolki ze swoja kolezanka karolina Malinowską...
kasia17
DODY.KRAWCZYKA(barf)(barf)(barf)(barf)(barf)
234olenka
Tomasza Kamela...
katarynka3311
Tynca i Ibisza, a z kobiet to nie moge sluchac wspomnianej Steczkowskiej i Anny Marii Jopek. A i jeszcze nie lubie Kasi Zielinskiej. Pojecia nie mam czemu nie lubie tych osob, ale moze tak mam, ze nie wzbudzaja mojej sympatii po prostu.
tymianek
drażni mnie sposób zadawania pytań przez Panią Pieńkowską - te jej przeciagania, zadumanie . Tak samo z Beatą Tyszkiewicz - gada aby gadać, ale nie wie co gada (wow)
Doda mi nie przeszkadza, bo fajnie posłuchać jak sie ośmiesza
renata29
Najbardziej to nie cierpię Ibisza i Roberta Moskwy czy jak mu tam,zabiłabym gołymi rękami(krejzolka) jest jeszcze mnóstwo osób,których nie znoszę ale już mniej
mycha2706
Ja może nie niecierpię,ale irytuje mnie Tyniec,Ibisz i pani,która zgrywa Krystyne Czubówne w "Wydarzeniach""na Polsacie,nie zapamiętałam jej nazwiska... (kciuki)
jolla30
Kamel,Ibisz,R
odowicz,Młynarska ...
jolla30
Kamel,Ibisz,R
odowicz,Młynarska ...
aangelek21
Tomasz Jacyków, gdy go widzę to mnie zbiera na (barf) no i gwiazda nad gwiazdami Jolanta Rutowicz (grins)(smiech)(smiech)(smiech) Tych osób po prostu nie znoszę!!! (krejzolka)
emiliab
Nie ma czasu się rozpisywać kto mnie drażni, to tak w skrócie: Ibisz, Kamel, Młynarska Doda, właściwie to wszystkie gwiazdy Polsatu i tv publicznej, Kaczyński i cały jego dwór, Foremniak. To tak w wielkim skrócie.
emikacpi
cichopków, kamela (barf)(barf)(barf)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.