Menu

znieczulenie, a jedzenie :)

Cześć kobitki (kwiatek) mam pytanie takie, czy powinnam coś zjeść przed znieczuleniem ( wyrwanie zęba ), czy wręcz odwrotnie nie powinno się nic jeść ileś tam przed znieczuleniem? Po wyrawniu pewnie nic długo nie zjem. Pominę już ten mały szczegół, że baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo się boję (chora)(chora)(chora)(chora)(chora)(barf)(krejzolka) pierwszy raz w sumie będę miała wyrwanego zęba - zagraża ciąży, która i tak jest już zagrożona z innych względów, więc boję się powikłań (tfu tfu), boję się krwotoku, gdyż mam skłonności ( mam zrobione świeże badania krzepliwośći - ginekolog podpisała zaświadczenie, że mogę mieć wyrwany ząb, ale były tam rozbieżności w normach ), boję się samotnego powrotu od dentysty - czy nie padnę gdzieś po drodze za kierownicą, no i oczywiście bojęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę się wyrywania, bo zęby są ściśnięte przez wyżynającą się 8, która do taj pory siedziała w "kieszonce kostnej" nie miała szans na wydostanie bez pomocy chirurga, ale zmiażdżyła popustą 6 ( tą do wyrwania ) i się prawie cała wypchnęła, a że się jeszcze wyżyna, usunięcie 6 jest konieczne również z tego powodu ( 8 wypycha haczyk ) (barf)

Tuptolek
 2835  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

ząb

Odpowiedzi

MaLaCzarna
Dziwię się że będziesz miała rwanego zęba jak jesteś w ciąży. No ale skoro ginekolog zadecydował ....
Tuptolek
ty mnie kobitko nie strasz(pout)(grins) infekcja od zęba może wywołać przedwczesne skurcze, a ciąża i tak jest na podtrzymaniu, dlatego.
MaLaCzarna
Ja nie straszę (grins) . Chyba lekarze wiedzą co robią (kciuki) Tylko pamiętam że mój dentysta który jest również chirurgiem kiedyś coś wspominał że w ciąży nie wolno rwać zębów . Są różne sytuacje , może u Ciebie nie ma wyjścia.
Ada3610
Kochana nie martw się, wszystko będzie o.k.
Jak jesteś głodna to zjedz coś, tylko nie najadaj się za bardzo. Bo Cię może zemdlić.
minio
ja bym pojechala na taki zabieg z osoba towarzyszaca dla bezpieczenstwa.
Tuptolek
gsak (kwiatek) nie mam wyjścia, mąż pracuje do 21, więc póżniej jeszcze będę sama w domu z Konradkiem tylko, podobno w ciąży jest nadkrzepliwość krwi
Tuptolek
gsak (kwiatek) właśnie tak będę sobie powtarzać na tym fotelu (pout)
aniula
nie ma sie czego bac, teraz sa takie znieczulenia , że nie czuc bólu ,dobry dentysta zrobi to w zanim sie obejrzysz ....(prezent)
renata29
nie pamietam juz ile powyrwaniu nie mozna jesc ale to wcale nie jest tak dlugo,ja normalnie jadlam po kilku godzinach,trzymam kciuki
niki30041988
zęby można wyrywać w ciąży od około 4-5 mc wiem, bo byłam się dowiadywać u stomatologa, który specjalizuje się w chirurgi dentystycznej , bo mam takowy ząb do wyrwania po nie udanym leczeniu kanałowym ( i to prywatnie, tfu zpier****dolili na całej lini). Lepiej wyrwać tak jak pisała Tupolek.
Tupolku nie zamartwiaj się i daj znać po wszystkim. Pozdrawiam
Tuptolek
nikusiu kochana ja też mam ten po nieudanym kanałowym, partlom te kanałowe jak nie wiem co i to 300 zł mi wzięła tamta dentystka co kiedyś do niech chodziłam za to kanałowe rzekome, tylko nie wiem co mnie boli jak ponoć nerwów nie ma w nim
Tuptolek
a jeśłi chodzi o dzisiejszą wizytę to chirurg przemiły, ale po obejrzeniu i po obejrzeniu zaświadczenia od gin. powiedział, że mi o wyrwie, ale tylko u siebie w klinice w Warszawie w osłonie antybiotykowej, więc do połowy czerwca się przedłużyło(kwiatek) powiedział, że tu u nas się tego nie podejmie, ale stres miałam taki, że mi się mroczki przed oczmi pojawiły w gabinecie uff(pout)(kwiatek) dzięki kochane za wsparcie (cukierek)
Justyna14
Ja wyrwalam zeba w ciazy.Pod koniec 5 misiaca.Przed dwie godziny nie mozna nic jesc.Rano tylko sniadanie zjadlam.Nie bylo zle.Nic nie czulam.Tylko jak znieczulenie przestalo dzialac nie bylo fajne.Lepiej leczyc.Nic sie nie boj.Bedzie dobrze(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.