Menu

Znów dieta.. Kopenhadzka czy Dukana?

Byłam na Kopenhadzkiej - 6 dni.. schudłam w tym czasie 3kg.. w weekend mi odwaliło,nażarłam się jak głupia i z powrotem jest to co przed dietą.. załamanie ;/ .. wiem,że możną ją po raz kolejny zacząć dopiero po pół lub nawet całym roku ale co tam.. próbuje od dzisiaj jeszcze raz i zastanawiam się czy z powrotem ją czy tą Dukana...Czytałam o tej i o tej no i nie ma co ukrywać,że Dukana jest o wiele lżejsza i nie tak rygorystyczna jak Kopenhadzka tylko,że ja potrzebuje szybkie efekty :( na wesele w końcu w czerwcu idę (smutna) .. Myślałam żeby teraz już do końca na niej lecieć (całe 13 dni a nie 6..) i potem po tych 13 dniach przejść na dłuższy okres czasu na Dukana.. co mówicie? Boję się,że na Dukanie nie zdążę schudnąć (nie mówię tu o Bóg wie ilu kilogramach,ale nawet tych 4/5) a znów na Kopenhadzkiej wiem,że schudnę ale zaczynam się bać tego efektu jojo.. a może rzeczywiście jak calutkie 13 dni będzie się jadło według menu efektu nie będzie? wiem,że parokrotnie były tu zadawane pytania na temat oby dwóch dieta, ale proszę jeszcze raz o wypowiedzi mamy,które stosowały i Kopenhadzką i Dukana (prezent)

Nicoletta
 1730  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie dieta kopenhadzka dieta dieta dukana utrata wagi

Odpowiedzi

Beki
Dunkana nie znam, ale wytrzymaj 13dniówkę, a następnie przejdź na dietę 1000 kalorii.. wtedy efektu nie będzie.. byleby wytrzymać te 13 dni. Osobiście sprawdzone, więc polecam. (grins)
myszka838383
na Dukanie schudłam 3 kg ..na fazie uderzeniowej..czyli przez pierwsze 5 dni. W sumie 12,5 kg w ciągu 2,5 miesiąca. Jestem bardzo zadowolona..nie chodze głodna..jem produkty dozwolone o każdej porze dnia...nie ćwicze wcale bo jestem leń. Mnóstwo moich koleżanek ją stosuje..i wszystkie zadowolone (kciuki)
flame123
Dukana polecam.
JustiSam
Kiedys stosowalam Kopenhadzka. Ciezka, ale wtedy mieszkalam z kolezanka i mobilizowalysmy sie nawzajem. Potem oczywiscie trzeba nadal uwazac co sie je, bo jojo murowane. Waga tez nie spada znacznie podczas stosowania, ale pozniej cwiczenia i zdrowe odzywianie i mozna ja utrzymac. Dunkana nie stosowalam. Zycze powodzenia!(awve)
moput
JA bym na Twoim miejscu wolała wolniej a skuteczniej, więc wybierz Dunkana lub moją ulubioną Montigniaca :) A do tego przez te kilka dni zabierz się za ćwiczenie, najszybciej spalisz tłuszcz i lepiej się poczujesz :) Rowerek, A6W, bieganie co tam wolisz.
myszka838383
Ostatnia faza diety Dukana:

''Przejść do normalnego sposobu odżywiania się podczas sześciu dni w tygodniu, zachowując dobre nawyki nabyte podczas kuracji, i stosować co czwartek lub, jeśli to niemożliwe, w środę lub piątek jeden dzień czystych protein (kuracja uderzeniowa) w sposób regularny, ścisły i przez całe życie.
Spożywać codziennie 3 łyżki stołowe otrąb owsianych.
Zaniedbanie tych dwóch zasad, stanowiących jeden z filarów planu Protal, to gwarancja odzyskania całej utraconej wagi w niedalekiej przyszłości.''


Jeśli ktoś po zakończeniu 3 fazy rzuca się na frytki..chipsy i słodycze..to normalne że efekt jojo murowany.
fiolka
@joannasw: musiałabym chyba obiadu nie jeść, bo rzucenie słodyczy, cukru i kolacji oraz więcej ruchu u mnie poskutowało 3 dodatkowymi kilogramami :)
Renatka2019
Zgadzam się z geodzią. Stosowałam dietę dukana tylko 2 dni, strasznie w głowie mi się kołowało. No i też znam osoby które już tyją po zakończeniu diety. Trzeba mieć silną wolę żeby później nie tyć. Ja po porodzie schudłam 32 kg w niecały rok, po prostu nie jadłam słodyczy, smażonego i jadłam kolację o 17. Oczywiście robiłam od czasu do czasu pozwalałam sobie na coś zakazanego. Teraz znów jestem od 6 dni na diecie(placze)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.