Menu

znów o choince

tak przy okazji dzisiejszego pytania o choinkę. Mamuśki kiedy ubieracie choinkę u Was w domu? już teraz, czy może dopiero w wigilię? mnie trochę wkurza to, że ledwo usuną znicze z marketów a już stoją choinki i bombki, w połowie grudnia jest już taki przesyt, że człowiekowi się świąt odechciewa. no ale ostatnio jak byliśmy z córcią w sklepie i zobaczyła światełka na choince wprost piała z zachwytu, zrobiła jazgot na cały sklep, a ja stwierdziłam, że chyba ubierzemy tą choinkę szybciej właśnie dla niej, żeby miała radochę :) no i tak myślę,że może już w ten weekend, ale czy to nie za wcześnie? nie chcę popadać w przedświąteczną paranoję :)

kreskah
 879  24

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Dom i Ogród choinka święta

Odpowiedzi

xkasiulax
Mamy już ubraną (kciuki) ....zawsze ubieramy kilka dni po Mikołajkach :).....
Edytka85
U nas zawsze w wigilię lub dzień przed.
agnieszka1977
Ja choinkę ubieram z dziećmi za tydzień w sobotę lub w niedzielę
xkasiulax
...moja jak widzi choinkę w super-markecie to również się zachwyca...A naszą,ma w nosie (grins) ...pierwszy zachwyt już minął (pout) ....
JustiSam
Dla dziecka nic nie jest za wczesnie(grins) Niech sie cieszy z choinki ile moze, jak dorosnie to juz moze czar prysnac. Ubieramy w tygodniu przed Wigilia, ale nasze dziecko ma 8 tygodni.
beatka7623
Ja w środę ubieram (kciuki) A ja uwielbiam bombki, światełka, choinki I chyba najbardziej ja się cieszę na choinkę niż reszta domowników No oprócz małej bo ta to szaleje I tak myslę co z niej zostanie (pout)
amalka
Ubieramy w sobotę.
mala21
Nie wiem kiedy ubierzemy, bo ostatnio zabrałam od mamy moje bombki a zostawiłam choinkę. Pogoda kiepska, ja się sama teraz boję jechać, a mąż nigdy czasu nie ma
Amcia
Wiadomo jak są dzieci to nie mogą się doczekać ja do swojego mieszkanka muszę czekać bo zakupiłam na allegro no i nie wiem kiedy będzie ta choinka ,ale za to na dole u rodziców zabierzemy się za tydzień.
renata29
Ubieramy dzień albo kilka dni przed Wigilią,w Wigilię zwykle nie ma na to czasu,choinka stoi cały styczeń a nawet czasami do Matki Boskiej Gromnicznej więc każdy zdąży się nacieszyć,nie podoba mi się ten zwyczaj wczesnego ubierania choinki.
kreskah
@renata29- no tak bo o ile ubrać to się jeszcze chce, tak z rozebraniem gorzej hehe :)
renata29
Po prostu taki zwyczaj wyniosłam z domu rodzinnego,choinkę stawia się tuż przed świętami i trzyma do MBG.Adwent jest czasem oczekiwania ale bez choinki.
welka
Dom mam już ubrany w różne ozdoby ale na choinkę muszę jeszcze tydzień poczekać bo w tamtym roku miałam żywą i nie za bardzo lubię i w tym roku mamy kupić sztuczną tylko muszę poczekać aż mąż wróci
daryjka87poznan
U nas zawsze jakos tydzien przed wigilia.
koza54
ubieramy kilka dni przed Wigilją
MamaMaya
w Wigilię lub dzień przed(kciuki)(kciuki)(kciuki)
monique25
jedną mam już ubraną, a druga w Wigilię
monka21m
Za tydzień w sobotę.
karolincia
przeważnie blisko świąt może niekoniecznie w wigilie ale na pewno jeszcze nie teraz choinka to nie element oczekiwania(adwentu) tylko symbol świecki świąt który chrzescijanie przygarnęli
Iwona1977
u mnie od dziecka ubieralo sie w Wigilie ,i ja tez w ten dzien ubieram
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.