Menu

Znów siusia w pieluchę...:-(

(kwiatek) Witam kochane(kwiatek)
Przez ostatnie 5 dni byłam w szpitalu i mąż mi powiedział że młodsza córa ( w lutym skończy 3 latka) zaczęła znowu sikać w nocy w pieluchę(pout) Myślicie że to z powodu stresu spowodowanego rozłąką ze mną??? Po moim powrocie nadal siusia.....Powinnam to spokjnie przeczekać czy coś jej na ten temat mówić?? Poradźcie proszę(prezent)(prezent)

Aneta50209
 443  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem moczenie nocne

Odpowiedzi

emikacpi
Dobrze kochana myślisz , na pewno tęskniła za Tobą , daj jej czas (prezent)(prezent)
Danusia79
Też myślę, że to z tęsknoty, mój synek tak samo zareagował kiedy musiałam pracować w sezonie, a nim zajmowala się babcia, po tygodniu od mojego "powrotu" do domu i kilku rozmowach o tym, ze już jest duży i nie chciałabym , żeby sikał w pampka wszystko wróciło do normy, taki wiek, moj synek 2 miesiące temu skończył 3 latka . Nie martw się, dużo cierpliwości i wszystko wróci do normy. Powodzenia, trzymam kciuki(kciuki)(kwiatek)
margolcia85
moczenie wtrórne zdarza się dzieciaczkom w tym wieku i często własnie spowodowane jest stresem, a w waszym przypadku może to być stres związany z rozłąką. Narazie bym nic nie móła a napewno nie śmiałabym się z dziecka że się moczy - poprostu uierajciepieluszkę jakby nigdy nic a przyjdzie taki dzień że sama powie że jej nie chce :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.