Menu

znów ząbkowanie...

mam pytanie dotyczące ząbkowania. a mianowicie czy Waszym pociechą ząbki wychodziły po kolei?mojemu synkowi wyszły na dole 4 i u góry 4 a teraz wyszedł mu jeszcze jeden z tyłu .chyba siódemka.czy to normalne?jak było u Waszych dzieci?

nikordia
 595  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie ząbkowanie kolejność ząb

Odpowiedzi

Danusia79
Mój Michałek ma 4 u góry, dwa na dole, dopiero tera wychodzi trzeci, za to trzy trzonowe już ma całkowicie wybite a teraz idą następne, wydaje mi się że córci wychodziły inaczej, najpierw 1, potem 2 i wtedy reszta, ale dokladnie juz nie pamiętam, pewnie to zależy te od dziecka
nikordia
aha czyli to 4?
Danusia79
teraz nie tera ;)
paulaa
moja Amelce wychodzą teraz 2 kły na raz i będzie miła już wszystkie ząbki
Paulinka1701
Moja ma na razie 4 u góry(jedyneczki i dwojeczki)i 3 na dole(jedyneczki i dwojeczke)i 5 zębów jej wyszło w grudniu praktycznie jeden za drugim(smutna)
Agnieshka76
Mojemu najpierw wyszły dolne jedynki. Potem naraz górne jedynki i dwójki. A teraz idzie sześć naraz dolne dwójki, górne i dolne czwórki. Jak następnym razem będzie szło osiem to już będą wszystkie.
JUSTYS
Dominik najpierw miał wszystkie jedynki ,potem dwójki ,czwórki i potem trójki i czekamy na następne
babooshka
nie wszystkie po kolei najpierw jedynki dolne, potem jedynki górne a kolejne ząbki to byłyo 4-ki, potem dwójeczki dolne a niedawno pierwsza dwójeczka górna się pojawiła...;)
babooshka
(dodam że 4ki szły jedna po drugiej w sumie 4 szt.)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.