Menu

Zoo i cyrk - czyli co myślisz o trzymaniu zwierząt w niewoli

Zapach popcornu, zachęcająca, wesoła muzyka i kolorowy namiot – wizyta cyrku w Twoim mieście. Większości dzieci na widok cyrku mocniej biją serca, każde dziecko chce zobaczyć co się dzieje wewnątrz. Czy chodzisz z dziećmi do cyrku? Co sądzisz o zwierzętach tam występujących? Czy uważasz to za godne podziwu czy widzisz w tresurze zwierząt raczej znęcanie się nad nimi? Jaki jest twój stosunek do tego? Czy nie jest ci żal zwierząt w zoo, które żyją w niewoli w ciasnych klatkach? Podziel się z nami swoim zdaniem na ten temat.

Ania
 2753  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport zoo cyrk zwierzęta

Odpowiedzi

emiliab
Ja jestem zbyt wrażliwa na krzywdę zwierząt, strasznie mnie to porusza. Jestem przeciwna cyrkom ze zwierzętami, ja nigdy nie byłam i synka też do takiego cyrku nie zabiorę. Co do zoo to mam mieszane uczucia, bo te zwierzęta faktycznie są w klatkach, ale na wolności chyba nie potrafiłyby żyć, no i raczej nie są bite, tresowane i przebierane. Trudno mi to ocenić, ale do zoo synka zabiorę.
Tosia
wlasciwie nie wiem czy zwierzeta sa zle traktowane w cyrkach... pewnie czesto zwierzaki sa kochane przez wlascicieli... no bo kto nie kocha swojego psa czy kota... :)...

Jednak ja juz od naprawde malego dziecka nie lubilam ani zoo ani cyrku wlasnie ze wzgledu na zwierzeta...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.