Menu

Zostac mama czworaczkow w wieku 65 lat?

jakie jest wsze zdanie na ten temat? piszcie!!

65-latka z Berlina spodziewa się czworaczków

65-letnia nauczycielka z Berlina kilkakrotnie poddawała się sztucznemu zapłodnieniu; teraz spodziewa się czworaczków. Ma już 13 dzieci.

Masza
 296  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie dzieci

Odpowiedzi

renata29
Ekstremalny egoizm.Dzieci powinny mieć rodziców jak najdłużej.
amalka
@Renatko tu już nawet nie o wiekowość rodzicielki się rozchodzi. Co jeśli zejdzie z tego świata gdy dzieci maleńkie będą? "Ciężar" wychowania czworaczków spadnie na starsze rodzeństwo...

Możecie mnie zjechać ale uważam, że ta pani zdrowa na umyśle raczej nie jest. Rozumiem pragnienie posiadania (nie cierpię tego określenia) potomstwa, jednak bez przesady! W tym wieku powinna cieszyć się wnukami a nie rodzić im ciocie/ wujków. To nie jest normalne.
renata29
Wiadomo, że nawet jeśli urodzisz w wieku 20 lat to nie ma gwarancji, że twoje dzieci nie zostaną wcześnie sierotami, ale jednak prawdopodobieństwo cieszenia się długim życiem jest całkiem duże.Moja mama w wieku 64 lat straciła swoją mamę a te dzieci ile nacieszą się swoją matką?
renata29
Takie duże, że jak masz 20 lat to masz szansę pożyć jeszcze z 50-60 lat a jak masz 65 to już chyba raczej nie, nieprawdaż?
I nie przesadzajmy z tym rakiem.Jakoś ludzi jeszcze nie dziesiątkuje.
MMama1975
Urodzenie 13 dzieci to nie lada wyczyn nawet dla młodego organizmu, do tego kolejna ciąża, obarczona tak wielkim ryzykiem...nie wiem sama co mam myśleć.
Na temat statystyk związanych z zachorowaniem na raka się nie wypowiem, bo nie znam tematu. Jedyne co mogę dodać z własnych obserwacji, kiedy z bliską mi osobą jeździliśmy do kliniki onkologii zdecydowana większość pacjentów była w wieku ok. 50-60 lat.

...Z drugiej jednak strony wolę 65-latkę w roli mamy niż pijaną 20-latkę albo taką, która patrzy jak konkubent katuje jej dziecko.
clyde22
Pani nauczycielka będzie miała co robić na emeryturze. (kciuki)(pokoj)

To już nawet nie chodzi o to, kto z nas zejdzie pierwszy. Może my?...
Ale jak dla mnie 65 lat i czworaczki... Niezbyt to widzę. Tym bardziej, że jako młoda przecież babcia też ma niemałą misję do spełnienia...
clyde22
MMamo1975, nie każda 20-latnia mama pije i patrzy, jak jej konkubent tłucze jej dziecko.... (pokoj)
Jak i nie każda 65-latka spodziewa się potomstwa... ;)
MMama1975
65 lat, czworaczki i jeszcze tych 13-cioro...(ups)masakra
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.