Menu

Zrobiłaś już dzisiaj komuś primaaprilisowy żart?

Pierwszy kwietnia to tradycyjnie dzień żartów. Dziś kreatywność wielu skupia się przede wszystkim na celowym wprowadzaniu w błąd osób z otoczenia, co najwyraźniej bywa zabawne czasem dla obu, a czasem niestety tylko dla jednej ze stron. Lubisz primaaprilisowe żarty? Udało Ci się już dzisiaj zmylić kogoś czy może sama padłaś ofiarą czyjegoś żartu?

NetMamaTeam Team
 367  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport prima aprilis

Odpowiedzi

MamaMateuszka
Trzymaj się i życzę, żeby te wyniki były jak najlepsze......(kciuki)


Eudaimonia napisała:
Dziś odbieram wyniki biopsji i w odwłoku mam jakiekolwiek żarty.
amalka
Jeszcze dowcipu nie zrobiłam i zapewne nie zrobię. Nie kręci mnie tradycja "prima aprylis". Nie jestem już dzieckiem. Mam za to pewność, że szwagier zadzwoni do Drugiej Mamy i oznajmi, że kolejny wnuk w drodze. Nie wiedzieć czemu, Babcia nabiera się na tego psikusa już od kilku lat. Rok, w rok (rofl)
oli28
Nie zrobiłam ale mi zrobiono owszem jak co roku dałam się nabrać na żart brata a jemu pomysłów nie brakuje:)
iwus198920
Nie nie zrobiłam i jak narazie nikt mi nie zrobił. Jestem właśnie u rodziców i nie jest mi do żartów..
clyde22
Nie podniecam się tematem, ale w radio słyszałem o dowcipie takowym. Żona primaaprillisowo zadzwoniła do męża, że chce rozwodu, a on się zgodził... (smiech)
Myślmy żartując.
A ja byłem dziś podmiotem żartu. Koleżanka pokazuje przez okno: "Patrzcie P. kupił sobie nowy samochód", a ja wędrowałem z buta. (smiech) Wiosna wkoło... (kwiatek)
oOoanitaoOo
ja nie lubię żartów "mówionych" wolę wsypać sól do cukiernicy i zaaplikować krem do tortów do tubki od pasty do zębów ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.