Menu

ZWIĄZEK

Witam,musze tutaj napisac normalnie:) W środe mialam rocznice z moim narzeczonym,ale zaplanowal dzien. Kupil mi kwiaty i czekoladki potem poszlismy do kina,na spacer i wogole bylo cudownie,nie wirze w to nadal ze juz od kilku dni sie nie klocimy i apeluje do wszystkich matek ktore maja problemy w zwiazku ze moze czasem troche wiary i ten kogo tak obrazamy i na kogo narzekamy wcale nie jest taki zly:):):)

Ancia0110
 761  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina facet

Odpowiedzi

monique25
wreszcie jakas optymistyczna wypowiedz bo ostatnio to same klótnie rozwody i zdrady (smutna) Masz całkowitą racje Ja tez w to wierze u mnie to juz trwa długo pomimo tego co było kiedys. O milosc trzeba dbac (grins) . I wtedy juz zawsze jest różowo (prezent)(prezent)(prezent)
krasna1
raz jest z górki,raz pod górkę-tak jak wszędzie...........
ważne aby razem.........
Juli1303
A kto powiedział że małżeństwo to sielanka?? Owszem są złe chwile ale zawsze polecam rozmowę na spokojnie, gdzie każde z nas może sie swobodnie wypowiedzieć, bo moim zdaniem partner to także przyjaciel i jedyna osoba, ktora powinna nas zrozumieć, dlatego nie warto łatwo sie poddawać.
Cieszę sie że są osoby szczęśliwe i potrafią docenić zwykły , przyjemny dzień :)
Mandarinios
(klaszcze)(prezent)
Agnieshka76
Super pamiętaj o tym jak będziecie mieli gorsze dni, niestety nie da się takich uniknąć. A zawsze łatwiej je przejść jak się pamięta o tych dobrych. Brawo dla narzeczonego(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) zaplanuj rewanż nie musi być z okazji, najlepszą okazją jest (klaszcze) brak okazji.
Ancia0110
RAcja Agnieshka76 pomysle nad tym:) dziekuje za mile slowa:) I NAPRAWDE WSZYSTKIM ZYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO(prezent)(prezent)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.