Menu

związek:))

czy długo musieliście się zastanawiać czy ten wybrany jest na całe życie...i jeżeli ma się z nim dziecko nawet bez ślubu?????

234olenka
 584  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Partnerstwo i Rodzina dziecko

Odpowiedzi

Paulinka1701
Ja się długo nie zastanawiałam po ok pół roku jak już przełamaliśmy pierwsze lody wiedziałam że to ten ! Teraz mamy prawie 10 miesięczną córeczkę :) Ślubu jeszcze nie mamy ale to z braku pieniędzy aczkolwiek chcemy wziąć "cichy" cywilny a potem "głośny" kościelny (grins)(kwiatek)
mamaKACPERKA
ja od poczatku wiedzialam ze to ten po dwoch m-cach zareczylismy sie a po m-cu juz razem mieszkalismy slub wzielismy po 3latach bo predzej niebylo potrzeby teraz po 5latach doczekalismy sie w koncu naszego kochanego synka ktory jest dopelnieniem naszej milosci
Cyntia
My po 2 tyg.znajomości ,zamieszkaliśmy razem.Bo akurat on szukał nowego mieszkania.Więc tak wyszło.A po 4 m-cach pobralismy się.....W sumie troche tak expresowo:))))))))
mamapati
my jesteśmy ze soba 5 lat, nie myslimy o ślubie, ale od początku wiedziałam ze to ten jedyny
234olenka
tak samo jak ja... ja 0od początku wiedziałam ze to ten jedyny..my ze sobą mieszkamy już 2,5 lata..i jest suuuper dogadujemy się we wszystkich sprawach i się wspieramy na wzajem w trudnych momentach:)))
mycha2706
Ja sie zastanawiam,jak to sie stało,ze wziełam ślub z moim byłym męzem... Chodzilismy 7 lat,zaszłam w ciaze,urodziłam i po 5 miesiacach wzielismy slub.Nie powiem,ale tak jakby byłam zmuszona przez swieta rodzine mojego taty. No i 3 lata i rozwód... teraz nie mam zamiaru brać ślubu po raz drugi...
isiorek
i po 20 latach są rozwody, nie ma co myśleć czy ten to ten - szkoda życia ;) a jak z facetem jest nie teges to i parę lat związku może tego nie zmienić - my się znamy 7 lat i czekaliśmy na lekką stabilizacje finansową aby powiększyć rodzinę, w sumie ślubu nie planujemy
234olenka
no właśnie i ja czekam na tą chwile...dowiedzieć się tak naprawdę żeto ten jedyny jestem przekonana ale chce być jeszcze pewniejsza:)))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.