Menu

Związek na odległość

Czasem bywa tak, że jedna strona związku musi nagle wyjechać na dłuższy czas w związku z pracą, albo z innych przyczyn. Zdarza się też, że mąż mieszka w innym mieście niż żona z dzieckiem/dziećmi. Wierzycie w siłę związków na odległość?

PaniMisiowa
 661  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina odległość trwałość związek uczucie

Odpowiedzi

hogata
Ja nie wierzę w związki na odległość, prędzej czy później kończy się to rozstaniem. Mogę powiedzieć to na przykładzie moich kilku znajomych. Wszystkie pary, które znam i które żyły na odległość sie rozstały.
Akoo
Ja wierzę, mój mąż nieraz miał długie delegacje. Wyjeżdżał i nadal wyjeżdża na miesiąc lub dwa. Może nie jest to związek na odległość ale te częste chwile rozłąki musimy przetrwać. Myślę, że to kwestia mocy uczucia.
MatkaPolka
Związki na odległość to trudna sprawa. Tak na prawdę dużo zależy od partnerów, czy poradzą sobie w tej sytuacji, gdzie praktycznie większość czasu są sami. Spotykam pary, które tak właśnie żyją i jakoś dają radę ale znam tez przypadki gdzie odległość zakończyła związek.
KaczkaDziwaczka
Każdy związek napotyka jakieś trudności. Jeśli jest na odległość pojawia się problem zaufania i wierności. Jeśli na bliskość zaczynają Cię wkurzać jakieś zachowania Twojego partnera. Siła uczucia jest tutaj kwestią podstawową. Silne uczucie między dojrzałymi partnerami wiele zniesie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.