Menu

Zwierzątko

Jakie Waszym zdaniem zwierzątko jest najmniej kłopotliwe w utrzymaniu, ciche, nadające się do małego, ciepłego pokoiku? Podajcie uzasadnienie!

Achcha
 764  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Dom i Ogród zwierzątko domowe

Odpowiedzi

mycha2706
Rybka(awve) Nie zostawia sierści(grins)
justii34
Szczurek.Jest b.czysty-załatwia się w klatce,jest mądry,oswaja się do człowieka i każdego ranka wita Cię całuskiem.Jada wszystko to co my.Zasypia ze mną czasem w łóżku;wtuli się i zamyka oczka(grins) Szczurki nie śmierdzą są najczystszymi i najteligentniejszymi zwirzaczkami(grins) NASZA WABI SIĘ ''igiełka''
daryjka87poznan
Chomik
euphoria29
Wiadomo,że aby zwiarzątko nie śmierdziało trzeba o nie dbać,tak samo o mieszkanko zwierzątka!
Ja miałam króliczki kiedyś,to bardzo przyjazne zwiarzątka,czyściutkie,mądre.Po domu chodziły za mną jak pieski,potrzeby załatwiały tylko w klatce.Lubią dzieci.
(kciuki)
Obecnie mamy 2 świnki morskie,są u nas od 3 lat.Straszne pieszczoszki,uwielbiają Tośkę a ona je.Nie ma z nimi żadnego kłopotu.(kciuki) Miłe zwierzątka.
krasna1
my chcemy kupić chomika roborowskiego
xkasiulax
Rybki kupisz filtr światło wodę bedziesz wymieniać rzadko,nie potrzebują jakieś większej czułości,chomiczek,piesek,kotek,potrzebują uwagi głaskania,przytulania itd.... rybki najmniejszy kłopot
tlolek
-rybki są fajne ale nie polecam trzymania w kuli lepiej już kupić większy zbiornik tak żeby zamontować filtr (im większa akwa tym mniej roboty przy czyszczeniu my przy 500l wymienialiśmy wode raz na rok półtora, a w kuli co tydzień)
-fajne są chomiki byle nie parka bo baaardzo szybko się rozmnażają i nie ma pozniej co z nimi robić. zjedzą wszystko nawet wędline ale robią się przez to agresywne więc lepiej zieleninę im podawać i często zmieniać trociny
-no i oczywiście kot, zwierzak czysty lubi się tulić i "pieściochać"
-ptactwo brudzi wkoło klatki, zawsze miałam pełno ziarna ale przyjemnie było posłuchać kanarków.
Beki
Na baterie jakieś z włącznikiem, a raczej wyłącznikiem "off" (grins)
Magdzik
Nie lubię zwierząt w domu, więc nie pomogę...
korek221
my mamy psa ,koteczkę i 4 ślimaczki :)
o każde z tych stworzonek trzeba dbać.Ktoś kiedyś powiedział"że jesteśmy odpowiedzialni za to co oswoiliśmy..."
najmniej kłopotliwe u nas są ślimaki - z tym że trzeba pilnować wywalania jajek jeśli nie chce się mieć zamiast 4 ślimków 400 bo jajcują bez opamiętania(krejzolka) za to najmilszym moim zwierzolkiem jest Kicia(grins)
nikordia
rybki:) ciche,nie trzeba ich wyprowadzac,nie psocą,nie hałasuja,tanie w utrzymaniu(mówie tu o kilku rybkach a nie akwarium 200l:))
dyska29
Moje doswiadczenia ze zwierzetami psami ,kotami, swinkami ,chomikami szynszylami sa spore i osobiscie polecam szczurka Czysty madry, kochany zwierzaczek ,
babooshka
Ja tam wolę mieć kontakt ze zwierzęciem,polecam Ci kota,nie jest on taki uciążliwy (choć oczywiście zależy od jego charakteru i rasy). Potrzebuje kuwety, drąga do drapania i trochę uwagi (głaskanko). A poza tym to większość czasu przesypia (np. nasza tak się zachowuje).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.