Menu

Zwierzątko w domu

Kto z was ma w domu i dziecko i zwierzątko? Jak wyglądają relacje między nimi? Czy dziecko wie i rozumie, że zwierzątko też czuje, że go boli, że trzeba z nim delikanie? Zastanawiam się nad kotkiem... Byłam ostatnio z synkiem u znajomych i tak fajnie się bawił z kotkiem. Fajnie by było jakby miał przyjaciela.

panidomu
 802  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

zwierze dom kot dziecko

Odpowiedzi

syla
a ja mam psa rybki i dwa chomiki a dwa dni temu zdechła mi papuga a dzieciaki są szczęśliwe ,zwierzaki mamy od zawsze
boja
My niestety nie mamy ale....jak się w prowadzimy do naszego domku to na pewno kupimy sobie pieska - myśliwskiego - setera albo wachtelhunda
ania25
My mieliśmy miesiąc świnkę morska ale niestety daliśmy ja do usypania 2 dni temu syn ja upuścił na podłogę i z kręgosłupem jej coś się stało i nie umiała chodzić na tylne łapki :(
kasia13_archiwum
Nie wiem czy to mozna nazwac zwierzatkami, ale ostatnio mamy plage biedronek... Wchodza nam z ogrodu... Normalnie armia.
A tak poza tym to nic nie mamy.
Moi rodzice mieli do niedawna pieska, ktorego niedawno musieli uspic (starosc, choroby... ), ale dopoki zyl, moja Fatima opowiadala wszystkim, ze to jej piesek.
darklina
ja mam króliczka klapoucha i dwa zolwie...no i lwa!
agnieszka83
Dom bez zwierzaka.... nie wyobrażam sobie. Jak byłam mała zawsze miałam jakiegoś zwierzaczka i mam nadzieję, że z moją córką będzie podobnie.
Narazie jest pies. Agatka jest jeszcze malutka, ale już wyciąga łapki do niego.... aha no i są konie i koty, ale to już nie w domu:)
tworek0309
Witajcie ja ma pieska córka razem znim się wychowała jak go dostaliśmy to ona miała roczek a piesek dwa mieśące ...Teraz to jak zabardzo ją meczy to ucieka przed nią...bardzo lubi się z nia bawić...bo to jes sunia
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.