Menu

Zwolnenia lekarskie

Hej dziewczyny mam takie pytanie, kiedy Wy poszłyście, lub zamierzacie iść na zw lekarskie??? Cały czas się nad tym zastanawiam, pracuję w firmie gdzie uzywa się lakierów, rozpuszczalników itp, fakt że pracuję w biurze, ale jednak na górę też docierają te specyficzne zapachy.... A ja prawdopododnie jestem ok 6-7 tyg ciąży... Termin do gin mam na 21 grud ma mi to potwierdzić, ale ja już wiem test 3 razy pokazał 2 kreseczki;)

madzia72
 583  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie zwolnienia lekarskie

Odpowiedzi

mamaKACPERKA
ja poszlam na zwolnienie w 6tyg dlatego ze pracowalam z sklepie gdzie dzwigalo sie ciezary a poza tym mialam lekkie plamienie i dlatego od 6tyg ciazy bylam na l4 do samego konca
madzia72
Ja tez się nad tym zastanawiam, bo od 1,5 tyg coraz gorzej się czuję wszędzie czuję te zapachy środków chemicznych!
Anek
ja poszłam na zwolnienie od 8tygodnia,ale dlatego ,że miałam ciąże zagrożoną i tak do porodu byłam na zwolnieniu
Agnieshka76
Ja poszłam w 6 tyg ale to dlatego że miałam ciążę wysokiego ryzyka. A jeżeli masz wdychać opary to też nie zastanawiaj się długo i idź od razu. Ja bym tak zrobiła.
madzia72
Dzieki dziewczyny, chyba tak zrobię, nie ma co ryzykować, a póżniej żałować....
krasna1
na zwolnienie możesz iść od razu jak lekarz stwierdzi czy tam potwierdzi ciążę............
takie twoje prawo
okim76
no i lekarze tez tak wcale chetnie zwolnien nie chca dawac.
rozowa82
ja poszłąm bedąc w 5-tym tygodniu , lekarz wiedział ze pracuje z zakłądzie produkcyjnym na linii (produkowałam wiazki kablowe)
mycha2706
Poszłam bedąc w12 tygodniu ciąży... i tylko dlatego,ze kierowniczka,której miejsce miałam zająć wkurzała mnie na maksa... była zazdrosna i zwyczajnie wredna... to jej zrobiłam psikusa i przed samymi świetami przyniosłam zwolnienie... chociaż mogłam pracować cała ciąze. Wiem,wiem jestem wredna(grins)
Achcha
w piątym miesiącu - czekalam na nową umowę i ukrywałam że jestem w ciąży(grins)(grins)(grins)
JUSTYLKA
ja na Twoim miejscu zmykałabym od tych trucizn jak najszybciej dla dobra dziecka....o skutkach wdychania nie napiszę...ale serio idz na zwolnienie najszybciej jak to możliwe!!!!!!!!!!!!!!!
corcia
ja poszłam w 2 tygodniu ciąży ze względu na szkodliwe warunki pracy -opary, rozpuszczalnik ,dym,hałas
madzia72
Wielkie dzięki dziewczyny!! Mam wizytę 21 grudnia i chyba odrazu poproszę o zwolnienie, wiem że mój lekarz nie będzie robił problemu! Pozdrawiam Was kobietki!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.