Menu

Zwróciłam uwagę teściowej

Dziewczyny zwróciłam uwagę teściowej bo nie wytrzymałam. Jak do nas przychodzi to łazi i mi przestawia wszystko. Wzięła kwiatek i postawiła go na oknie, a ja go chciałam mieć tak gdzie stał – więc jej zwróciłam delikatnie uwagę, że ten kwiatek tam ma miejsce i go odniosłam – oczywiście się obraziła. Potem mąż mi powiedział, że niepotrzebnie tak zrobiłam, że mogłam przestawić jak pójdzie. Jest mi strasznie przykro że mnie nie poparł – przecież to mój dom, moje mieszkanie, ja tu mieszkam i mam prawo decydować co gdzie stoi. Ja jej nie przestawiam rzeczy.

moniaikuba
 738  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

mieszkanie problemy teściowa

Odpowiedzi

paula80
Musisz porozmawiać z mężem, że ci to nie pasuje i nie będziesz udawać przed mamuśką, że jest w porządku bo będzie coraz gorzej! Dobrze zrobiłaś – trzeba walczyć o swoje!
Marlena
no niestety czasami nawet jak zamiary są dobre to wychodzi na opak – ale nie można dac sobie wejść na głowę!
kasia13_archiwum
Racja. Moze rzeczywiscie zamiary byly nienajgorsze, tylko efekt potem nie taki.
Ja sama przypominam sobie, jak nieraz bedac u mojej babci bralam sie za porzadki, a ona sie potem wkurzala, ze nic nie jest tak jak bylo, i ze jej wszystko poprzestawialam. A ja tego za chiny nie moglam zrozumiec, o co jej wtedy chodzilo.
Coz... moze i w przypadku twojej tesciowej tak jest.
Ale dobrze zrobilas, ze jej powiedzialas. Nie warto ukrywac, bo sie potem nagromadzi. Dobrze jednak starac sie, zeby rownie jej dobre strony od czasu do czasu podkreslic... chwalenie mobilizuje i wtedy krytyka nawet nie jest taka straszna.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.