Menu

zy gdybyś mogła to siedziałabyś w domu z dzieckiem?

Dziewczyny taka ankietka. Czy gdyby Wasze warunki finansowe były świetne (mąż zarabiałby na tyle, że starcza na wszystko i jeszcze zostaje raz tyle) to siedziałybyście w domu z dzieckiem i nie pracowały zawodowo??

Czy siedziałabyś w domu z dzieckiem?

joana1983
 1119  28

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Praca i Finanse wychowanie dzieci praca zawodowa

Odpowiedzi

mycha2706
Mój zarabia tak,ze nie narzekam,ale ja chcę iśc do pracy a dzieciaki do przedszkola...fiksuje juz w domu,muszę do ludzi...no i niezależnosc finansowa w razie W ...na emeryture trzeba sobie zapracować:)
ada410
Popieram dziewczyny
Magdzik
Zgadzam się z poprzedniczkami;)
monique25
mam zdanie dokladnie takie samo jak @mycha2706
Iwona1977
dokladnie...pytanie skad wziac potem na emeryture ,kazda by chciala miec na tyle kasy zeby sobie skladki oplacac i siedziec w domku , nie kazdego na to stac ..poza tym ilez mozna siedziec na tylku i nic nie robic ? zwariowac mozna
rozowa82
zgadzam sie poprzedniczkami choc nie zgadzm sie z Iwona.... siedzenie w domu to nie siedzenie na tyłku i nic nie robienie(nigdy)
Beki
Nie, siedzenie w domu to nie dla mnie... tym bardziej, że jest matką samodzielnie wychowującą.
oaza
W domu to ja nieźle zapier... przy dwójce dzieci, więc nie ma mowy o siedzeniu jako takim. Jednak chcę wrócić do pracy, bo na dłuższą metę w domu można sfiksować, a tak w pracy można odpocząć...od dzieci :)
emikacpi
Gdy bym miała możliwość poszła bym pracować , dobre i pół etatu ... bo nie ma jak wyjść do ludzi :) no i rencinka mała na starość jest :)
krasna1
kobiety powinny wychodzić do ludzi i spełniać się zawodowo
korek221
ja niestety musiałam zrezygnować z pracy na rzecz opieki nad Grzesiem...niewiele brakło a bym sfiksowała ale 5 lat terapii młodego 7 dni w tygodniu nie poszło na marne:) Młody chodzi już do 2 klasy a ja wreszcie "wiem ,że żyję" - wcześniej musiałam go mieć" na oku" 24 h ale teraz jak jest w szkole to wreszcie odpoczywam:))
karolincia
Gdy tylko będe mogła pójdę do pracy
irekzboralski
zostałabym w domu z dzieckiem
amalka
A ja się wyłamię (grins) Jako rasowa kura domowa, uwielbiam wszystko co się z prowadzeniem domu wiąże. Nie muszę realizować się zawodowo. Jestem doceniona za to co robię. Do pracy pójdę tylko i wyłącznie dla tej nieszczęsnej emerytury + zasilenie domowego budżetu. Gdyby jednak nasza sytuacja finansowa była stabilna i miałabym pewność, że się nie zmieni- zostałabym w domu. Czuję się spełniona jako żona, matka i pani domu (grins)
pscolka1987
no właśnie w domu nie ma siedzenia przy dzieciach(kwiatek)tylko tez jest praca i obowiązki matki i żony (kwiatek) ale praca mi sie marzy w swoim zawodzie ,kontakt z innymi ...obecnie płace składki na krusie wiec jako tako składki mi sie liczą .....
StepByStep
prawie 3 lata siedziałam z Młodym w domu i powoli na głowę dostawałam. Teraz to już zupełnie inna bajka...Mały w przedszkolu, ja wśród ludzi mam swoje pieniądze, tego mi brakowało. Nie lubię być od kogoś zależna, nie lubię siedzieć w domu, za to uwielbiam towarzystwo innych i robienie czegoś niekoniecznie zawsze konstruktywnego(grins) Więc reasumując, nawet gdybym miała pieniędzy jak lodu to i tak nie usiedziałabym w 4 ścianach. Bycie kurą domową zdecydowanie mnie nie kręci
Juli1303
Mój mąż zarabia tyle , że nie musiała bym pracować, a jednak to robię i też mało nie zarabiam ( ale w porównaniu do mego męża jest to kropla w morzu)...Realizuję się poprzez pracę, rozwijam się intelektualnie. Zdziadziała bym siedząc w domu. A z resztą- gdzie się pochwale nowymi ciuchami ??hahahaah
asiunia83
ja niestety siedzę w domu (pout)(pout)(pout) ale już mi brakuje pracy
natuuusia19
do pewnego wieku dziecka zostaje w domu. podobnei jak amalka spelniam sie jako "kura domowa" ale nie twierdze, ze za jakis czas nie pojde do pracy:)
renata29
siedzę z dziećmi i nie pracuję zawodowo
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.