Menu

Życie po porodzie

Jak bardzo zmieniło się wasze życie po porodzie?

Alusia2222
 339  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Partnerstwo i Rodzina poród

Odpowiedzi

tlolek
już nie jestem ja na pierwszym miejscu a dzieci. Dzieciaki są dla mnie wszystkim, to dla nich chce żyć, chociaż czasem jest cholernie ciężko ale nie wyobrażam sobie życia bez nich, było by takie jałowe...
yasbet1983
U mnie już w ciąży się dużo pozmieniało. Skończyło się coweekendowe piwkowanie z koleżankami, spanie w niedzielę do 11 i siedzenie po nocach przy kompie. W sumie to tylko moje życie towarzyskie umarło, ale jakoś specjalnie nad tym nie ubolewam :) Teraz jestem na prawdę szczęśliwa :)
Beki
Piszę to po raz kolejny.. moje życie nabrało sensu.
Beatka9316
Zmieniło się i to bardzo ale na dobre. Byłam dość rozrywkową dziewczyną wypady za miasto ze znajomymi imprezy w weekendy spanie do południa zero jakiś większych obowiązków prócz pracy zawsze miałam coś do zrobienie nie miałam wolnej chwili Jak okazało się, że jestem w ciąży to musiałam już trochę przystopować... Na pewno trochę zmądrzałam, zrobiłam się bardziej odpowiedzialna.. Moje życie towarzyskie w 70% umarło ale nadal spotykam się z znajomymi tyle, że już nie chodzę co weekend na imprezę i zero wypadów za miasto. Nie żałuje tego w ogóle mam śliczną i kochaną córkę i nie zamieniła bym tego za nic świecie teraz jestem bardzo szczęśliwa tworzymy razem szczęśliwą rodzinę nie potrzebujemy niczego więcej do szczęścia. Bo mamy siebie !
kama86
Wywrocilo sie do gory nogami i ustabilizowalo..
mamaGosia
Zaczęłam żyć...
irekzboralski
Zmieniły się priorytety przede wszystkim
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.