Menu

Życie z partnerem

Hej,
mam takie pytanie do was, odkąd urodziłam synka minęło juz kilka miesięcy, ale niestety mam problem z kochaniem się z moim mężem. Niestety, nie mam wogóle ochoty:( Wciąż się o to kłócimy, bo na początku był cierpliwy, ale teraz już przestaje...Przed porodem oczywiście kochaliśmy się. Jeśli któraś z was była w podobnej sytuacji, jak z tego wyszłyście.

Alusia2222
 328  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina partnerstwo

Odpowiedzi

karola30
myślę że ta sytuacja spowodowana jest tym,że jesteś zmęczona opieką nad dzieckiem i prowadzeniem domu.pamiętam że ja wieczorami padałam na twarz i ostatnią rzeczą o jakiej myślałam byl sex.to normalne.myslę że powinnas porozmawiać z mężem o tym szczerze.u nas też tak było jednak z czasem wszystko wróciło do normy:) głowa do góry:)
Alusia2222
dziękuję
karola30
nie ma za co:)
Beatka9316
Tak jak napisała karola to zapewne przez to, że jesteś zmęczona... I ostatnią rzeczą o jakiej myślisz to sex. To jest normalne ja też czasami nie mam ochoty bo zajmuje się całymi dniami dzieckiem do tego praca i obowiązki domowe więc czasami marze tylko tym aby się jak najwcześniej położyć bo mam wrażenie, że usnę na stojąco u mnie też na początku tak było porozmawialiśmy szczerze wytłumaczyłam mu co i jak i zrozumiał bo już nie ma kłótni na ten temat. Sam zobaczył jak to jest zajmować się dzieckiem cały dzień do tego sprzątnąć, ugotować, wyprać itp. Bo zostaje w weekendy na 11 godzin sam z dzieckiem i musi sobie sam radzić ze wszystkim. Porozmawiaj szczerze z mężem postaraj mu się to wytłumaczyć. Na pewno zrozumie :)
Alusia2222
(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.