Menu

Życzenia

Czy juz nikt dzis nie wysyła kartek świątecznych? Jakoś nigdy nie przekonałam się do życzeń mailowych czy sms-owych. Czy to az takie trudne by napisać własnoręcznie życzenia i wrzucić do skrzynki? A jakie Wy macie zdanie na ten temat? Bo jeśli po raz, nie wiem który dostaję takie "oklepane" i skopiowane życzenia, które wymagają tylko kliknięcia to mam wrażenie, że jest to objaw braku szacunku.

Matina
 727  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

życzenia kartki

Odpowiedzi

irekzboralski
mam kilka osób do których wysyłam zawsze kartki świąteczne okolicznościowe i bardzo lubię też otrzymywać(kciuki)(kciuki)(kciuki) w dodatku przechowyję wszystkie
Matina
Ufff! To znaczy, że jestem normalna (klaszcze)
IziaMorela
Ja nie lubie dostawac smsow na zadna okazje. Nigdy tez na nie nie odpisuje. Nawet ich do konca nie czytam bo mnie irytuja. Lubie wysylac kartki i co roku to robie. W tym roku zrobilam je razem z Filipem. Bardzo lube dostawac kartki od innnych i Ci co mnie znaja, lubia i kochaja dobrze o tym wiedza. (prezent)
kachinka
Ja również wysyłam własne życzenia i listy świąteczne bo bardzo lubię pisać mam też sporo znajomych z którymi mam tylko kontakt mailowy wtedy wysyłam albo zdjęcie przyozdobione świątecznie i osobiste życzenia albo same życzenia nigdy nie kopiuję i nie robię hurtowej wysyłki , a jak w modę weszły życzenia wierszowane nie chciałam być gorsza....układałam sama ale w końcu mi się to znudziło nie ma jak od serca:-)
serum
Jestem tradycjonalistką i piszę własnoręcznie kartki na wszystkie możliwe okazje. Muszę dodać, że lubię to robić i lubię otrzymywać to zupełnie co innego niż te wysłane smsem. (grins)
zosiafia
Tak, Matina, jesteś normalna :))) Ja jestem leniem strasznym, ale też mnie strasznie denerwują sms-y, albo życzenia na naszej-klasie(szczyt!). Na święta spotykam się z większością rodziny, a jak nie, to dzwonię. Do Was nie zadzwonię, ani nie wyślę kartki, więc Wesołych Świąt :P
lara1982
Wysłałam taradycyjnie i wole dostawać tez kartki (grins)
flame123
ja nie otrzymuję niestety, ale ludzie wysyłaja (dziś na zakupach widziałam, jak wrzucają do skrzynek, był to - muszę przyznać taki trochę niegdysiejszy widok ).
Nicoletta
a ja nie będę ściemniać .. nie wysyłam :( .. powodem nie jest to,że składam najbliższym życzenia przez e-mail(e) czy sms-y tylko po prostu .. no nie wiem! nie ma wytłumaczenia, nigdy do kupy nie mogę się wziąś i wysłać.. również nie ma co ukrywać,że wysyła je mniejsza częśc "ludności" niż kiedyś .. u mnie w rodzinie jest jednak jeden wujek i jedna ciocia od której co święta znajduję w skrzynce kartkę i bardzo się z tego cieszę :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.