Menu

Żylaki

Dziewczyny jak moja mama ma żylaki to ja też będę miała czy mogę tego uniknąć??? Są jakieś tabletki maści na to aby uniknąć żylaków???

iwona1985
 837  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie żylaki

Odpowiedzi

renata29
moja mama ma dosyć duże żylaki i to już od młodych lat a ja nie mam a mam już 30 na karku:)
koza54
WYSTARCZY DBAĆ O NOGI :)
Achcha
Nie wystarczy Kozo(grins) Ja dbałam i dupa! Mama i tato mają żylaki i nie udało mi się ich uniknąć. Na jednej nodze mam takie jak mama "rozlane pajączki" a na drugiej jak ojciec wystającą grubą żyłę! Siostra miała operację na żylaki w wieku 23 lat!!!!
Martuska
Możesz mieć, ale nie musisz, moja mama ma bardzo duże, ja mam 20 lat i nie mam, ale moja siostra która ma 25 ma żylaka
ja80
Moja mama nie ma a ja po pierwszej ciąży dostałam.
Z tym że jest tylko jeden, na udzie i dzięki Bogu się nie powiększa.
Lwiczka
Jeśli macie już pajączki lub zaczynają się małe zgrubienia to polecam metodę skleroterapi. Polega na wstrzykiwaniu w chore żyły jakiegoś leku ktory wyłącza z je obiegu a nie trzeba usuwać operacyjnie. Ja osobiście to robiłam i po tym naprawdę rewelacyjnie się czuję, jakby mi wróciła lekkość nóg, pajączki zniknęły, zgrubienia też, a minęło już 4 lata od zabiegu. I nie boli przy nakłuwaniu, od razu można a nawet trzeba chodzić. Jedyny mankament to to że przez tydzień po zabiegu trzeba chodzić z zabanda żowanymi nogami no i cena:/
Dorotka
no lwiczka jaka jest cena takiej imprezy? i gdzie to można zrobić proszę o szczegóły jak można pozdrawiam
Dorotka
no lwiczka jaka jest cena takiej imprezy? i gdzie to można zrobić proszę o szczegóły jak można pozdrawiam
Lwiczka
Dziewczyny, musicie poszukać u siebie bądź w okolicy. Ja robiłam w Kielcach i jeśli chcecie to moge na priw. podać namiary do lekarza. A koszt wtedy to było ok 250zł/ 1 nogę , teraz coś ok 500zł (zależy też pewnie od stanu żył i ile ampułek zużyje do aplikacji). U mnie były po 2 ampułki na 1 nogę. Sama robiłam po 1 nodze w odstępie kilku miesięcy bo nie miałam kasy. Ale naprawdę warto.
babooshka
Niestety jest duże prawdopodobieństwo że i Ciebie może to dotknąć... Staraj się tak o siebie dbać jak napisała@Kasia13.Moja koleżanka miała szpitalny zabieg na te sprawy na jedną nogę bo miała te żylaki w stopniu zaawansowanym (miała wtedy 31 lat), potem 2 tyg. zwolnienie, wcześniej nogi ją b. bolały a teraz jest dużo lepiej:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.