Menu

zylaki w ciazy...

hej:)
kurde jestem w pierwszej ciazy (nie mam nawet 20lat) a juz mam zylaka! wyszedl mi jeden maly ale jak dla mnie za duzy:( moja mama babka nie mialy na nogach zylakow... czy to mi zejdzie? nie chce byc brzydka po ciazy i porodzie:( chce byc znowu w miare"ladna":P a moze jeszcze ladniejsza! :(

jolkka
 841  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża zylaki ciaza

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Tez mialam i zeszly mi. W ciazy mozesz nosic specjalne ponczochy uciskowe, ktore przypisuje lekarz... Ja nie nosilam, bo mialam ten problem na sam koniec ciazy. Po porodzie jak reka odjal - wszystko poznikalo.

Unikaj goracych kapieli... z reszta tak czy inaczej ze wzgledu na ryzyku przedwczesnych skorczy...
Jak czest sie da... kladz nogi wysoko...
Nie nos butow na obcasach...
Mandarinios
Tak jak napisała Kasia unikaj tych wszystkich rzeczy dodam jeszcze unikaj zakładania nogi na nogę podczas siedzenia. dużo spaceruj to poprawia krążenie możesz również smaorwać nogi kremem z wyciągu z kasztanowca np firmy Ziaja.
Mandarinios
Musisz też mieć świadomość, że ciało po porodzie się zmienia niektóre mamy chudną inne"grubną" :) jednym zostaje większy biust innym mniejszy, jedne mają "pamiątki" w postaci żylaków, inne rostępów a inne jeszcze co innego. Musisz mieć tego świadomość. Ale to nie oznacza, że po ciąży i porodzie po zajściu pewnych zmian wygląda się gorzej, brzydziej. Ja na swoje ciało patrzę już trochę pod innym kątem, nie jest już tylko obiektem seksualnym ale ciałem mamy, w której rozwijało się życie i ciałem, które to życie wydało na świat.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.