Menu

żylaki warg sromowych

Witam!!!Jestem w 28 tygodniu ciąży. Ja też cierpie z powodu żylaków sromu. Na nic innego nie narzekam tylko na te okropne żylaki. Moja mama je miała mam i ja. Dowiedziałam się ze po porodzie znikają to mnie ucieszyło,ale czuję się z nimi okropnie. Ból krocza i opuchnięte wargi. Do lekarza ide w poniedziałek ale ból mi doskwiera i może jakimś domowym sposobem mogę sobie pomóc.

kika28
 1760  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie żylaki

Odpowiedzi

Bozena26
znalazlam cos na ten temat poczytaj sobie moze cos pomoze porada lekarki

http://abcgrzybica.pl/pytania/zylaki-na-wardze-sromowej
Bozena26
http://abcgrzybica.pl/tagi/zmiany-na-wargach-sromowych
Bozena26
http://www.fozik.pl/poradnik/zylaki-w-ciazy/47
Zana
nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje
monilajsa
Miałam i zaraz po porodzie samo zniknęło. Niestety nie ma domowych sposobów, lekarz raczej też nic nie doradzi.
kika28
Ja też nie wiedziałam że takie coś istnieje. Gdy to zobaczyłam byłam przerażona. Dowiedziałam się że moja mam też na to cierpiała. Poczytałam troche i jestem trochę spokojniejsza. Dziekuję za odpowiedzi. Mam nadzieje że lekarz coś pomoże. Mieszkam w Holandii może mają tu jakieś lepsze leki na to bo słyszałam że ten Detralex nie pomaga za bardzo.
xkasiulax
o jejuuu nie wiedziałam,że coś takiego istnieje .............................................
syla
moja siostra miała to w obu ciążach i nic nie poradzisz ona czym dalszy etap ciąży tym gorszy ból doszlo do tego że nie mogła chodzić z bólu ale lekaż nie pomoze ona dostawała zastrzyki przeciw zakrzepicy
Achcha
na pewno to żylaki? Bo ja miałam w ciąży przepuklinę i właśnie tak się objawiała tyle, że z jednej strony. Bierzesz jakieś leki przeciwzakrzepowe? bo można w ciąży Detralex np.albo coś podobnego.
kika28
Nie jestem lekarzem ale z tego co czytam to wygląda na żylaki. Kiedy dużo chodzę albo stoję to ból jest nie miłosierny. Przestaje bolec gdy leże na lewym boku z poduszką między nogami. Po przespanej nocy jest spokój, ale pewnie pod koniec dnia już będę cierpieć. Mam nadzieje że lekarz mi coś więcej powie jutro. Żadnych leków nie biorę. Bo problem zaczął się dosłownie może od tygodnia. Na początku był mały ból. Pojawiły się dosłownie z dnia na dzień.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.