Menu

Żywienie waszych Pociech..

Jak wygląda dzienny jadłospis waszych pociech?Tycjan ma 11 m-cy i na śniadanko o godz 9.oo jada 2 kromki chlebka, 11.oo owoce z biszkoptem,13.40 pierwsze danie zupka np.krupniczek a o 15.30 drugie danie mięsko z warzywami lub rybka,18.oo jogurcik i 20.3o kolacja np.ryż na mleczku z dżemem[dodam ze Tyniu nie toleruje mleka modyfikowanego więc nie zna butli.Chcę dla porównania dowiedzieć się jak żywicie swoje pociechy? Tyniu waży 9.8oo kg więc zgodnie z rozwojem ale troszkę mi się wydaje że ma wilczy apetycik? Jak sądzicie?(glodna)(grins)

justii34
 817  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem dziecko odzywianie

Odpowiedzi

avilla1209
ja osobiscie nie dawalabym tak pozno kolacji!ale to moje zdanie!a poza tym to oki nie widze niczego zlego w twoim karmieniu!
avilla1209
moj syn np.jadl na nieadanie chlebek!pozniej jakis oboc ,pozniej obiad pozniej jakis jogurt biszkopty czy cos w tym stylu no i kolacje!ale kolacji nie je pzoniej niz o 18!zawsze tak bylo od urodzenia teraz ma skonczone 2 lata!jak mial 11 miesiecy wazyl prawie 13 kg
avilla1209
aha nie jest gruby nigdy nie byl jest tez bardzo dlugi!
monikarogalska2
U mnie to wygląda tak rano o 8:00 butla kaszki(180 ml), o 11:00 jogurt naturalny z owocami, ok 14:00 zupa, 16-17 kanapka z pomidorem, 19:00 kaszka, 21:00 butla kaszki do uśpienia. Moja córka 17 m-cy to typowy niejadek nieźle muszę się natrudzić żeby zjadła coś innego niż mleko.
monikarogalska2
acha w między czasie przekąsi jakiś owoc. Córka waży 10 kg
PatrycjaM
Jeżeli go nie zmuszasz a on chce i chętnie zjada, to znaczy że ma dobrą przemianę materi a to dobrze. Jedynie ja bym nie dawała na kolację słodkiego pozywienia tylko jakąś kiełbaskę czy coś w tym stylu. Co do godziny kolacji to zależy o której zasypia, przynajmniej godzinę przed spaniem.
PatrycjaM
Moj syn nie znał butelki ani mleka modyfikowanego był na piersi i to też był jego posiłek.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.