Menu

Pytanie dnia!

Aktywnie czy na spokojnie - jak najlepiej wypoczywasz w wakacje?

Wakacje tuż tuż, a wraz z nimi (miejmy nadzieję) także więcej słońca i wolnego czasu. Są różne sposoby na to, aby skutecznie wypocząć na urlopie - jedni preferują aktywny wypoczynek, a może nawet turystykę kwalifikowaną, dla innych z kolei jedyną słuszną formą wypoczynku w lecie jest błogie leniuchowanie w jakimś przyjemnym miejscu. A Ty jak najlepiej wypoczywasz? Masz już plany na tegoroczne wakacje?

NetMamaTeam Team
 28253  22

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport urlop

Odpowiedzi

clyde22
Leżenie/siedzenie by mnie zamęczyło. Odpoczynek tylko w ruchu.
Planów urlopowych jako takich brak, ale w wakacje przewiduje tacierzyński i trzeba go pozytywnie zagospodarować. (kciuki)
Beatka9316
Początek urlopu mamy zamiar całkowicie leniuchować.
W planach mam leżeć na leżaku i opalać się tyle ile się da...
A później będziemy zwiedzać :)
irekzboralski
Zdecydowanie wypoczynek czynny. Nie potrafię tak po prostu leniuchować, leżeć bezczynnie na plaży. To nie dla mnie.
kama86
Aktywne wakacje mi sie zapowiadaja wyjazd do ojczyzny,bede robic kurs na prawo jazdy(piratdrogowy),pomoc w domu u mojej drugiej Mamy,wycieczki rodzinne i dzieciaki..
W wolnej chwili opalanie sie i leniuchowanie(slonce) i czytanieee
Nula139
Mam 10 dni urlopu na który wyjeżdżamy do Kołobrzegu.
stokrotka79
tylko aktywnie i najlepiej z przygodami :)))) Kocham góry i tam najchętniej spędzam czas, czy to dwa dni czy dwa tygodnie. Jeśli się wybiorę nad morze to tylko ze względu na córcię, ale na pewno nie będzie to leżakowanie na plaży....(mruga)
Kumaja
nie i nie wiem kiedy takie plany będę mogła zrealizować, bida i nyyyndza :((( Ale jak coś, to mix. Leżeć plackiem nie potrafię, łazić w słońcu tyż niiii
ada410
jak większość także spędzamy czas aktywnie. Leżenie plackiem na piasku to nie dla nas(rofl)
jagoda30
A ja lubię "leżing,plażing i smażing",ale po górach też bym się poszlajała,niestety ze względów ekonomicznych zostaje tylko plażowanie z dziećmi nad zalewem.
czekoladka22
Spokojnie choć z trójką to jest ciężko ale uwielbiam może plaże szum morza :)
tymianek
jestem już na końcówce urlopu i pierwszy tydzień spędziliśmy na wyjeździe, gdzie i leżałam plackiem na plaży i pływałam i spacerowałam i zwiedzałam - także można wszystko pogodzić, od wtorku jestem w domu i spędzam go trochę leniuchując na działce, trochę na niej robiąc (np. zbieranie porzeczek, a później w domu robienie z nich soków), trochę latam po sklepach robiąc zakupy synkowi do I klasy i szukając mu nowych mebli. Dzisiaj byłam i na działce i w lesie na kurkach, a jutro jedziemy na rowerki wodne, i znowu na działkę, także trochę ruchu trochę lenistwa.
amalka
To "PYTANIE DNIA" doczeka się niebawem kolejnych wakacji (smiech) Jak widać "team" ma w odwłoku nie tylko edycję (furgającą na wiatrach, z latawcami) ale nas i całe to umierające forum...
irekzboralski
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)Amalko....też się już zastanawiałam jak długo pytanie dnia pozostanie niezmienne.
kama86
@ amalko a to tylko dlatego ze swego czasu byly smiechy i chichy nad "pytaniami dnia" i nie wiem czy dobrze pamietam ale cos mi swita ze byla nawet dyskusja ze sa zadawane bbezsensowne pytania i ze moze lepiej by na tym wyszedl jakby bylo zadane raz na jakis czas...

Team za bardzo sobie wzial to do serca,moze jakby ruszyly "Pytania Dnia"to i forum by odzylo.
Bylby temat do dyskusji..
amalka
Ale "team" wspominał w owej dyskusji, że pytania nie będą się pojawiały co dnia lecz rzadziej (będę bardziej przemyślane?) Minęło jednak ładnych kilka miesięcy...
kama86
No tak,pamiętam..
Zapomniano o nas?(placze)
Kumaja
Deja Vu.... (awve)(poklony)
amalka
Za rok to znowu będzie aktualne pytanie (grins)
sylx1511
Plany sa....Ale czy cos z tego wyjdzie?Jeszcze niewiem....A plan jest kierunek Baltyk:-)
amalka
Pytanie ma dwa lata a wciąż na czasie (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.